24 Eylül 2021 Cuma

YILPORT SAMSUNSPOR SARIYER MAÇINDA SARIYER TARAFTARLARI ATATÜRKLÜ ARMAYI YAKTI

Yılport Samsunspor Sarıyer maçında Sarıyer taraftarları Atatürklü armayı yaktı

Yılport Samsunspor Sarıyer maçında bir grup Sarıyer taraftarının maçın oynandığı esnada, Samunspor'un üzerinde Atatürk bulunan armasını yakması, tepkilere neden oldu.

07 Nisan 2019 Pazar 17:30 GÜNCEL

Yılport Samsunspor ile Sarıyer arasında oynanan ve 1-1 eşitlikle biten maçta, bir grup taraftarının tribünde Samsunspor'un üzerinde Atatürk bulunan armasını yakması sinirlerin gerilmesine neden oldu.


Maçın oynandığı ilk yarıda, bir grup Sarıyer taraftarı tribünlerde ellerine aldıkları Samsunspor armalarını yaktı. Bu duruma ise stat içerisinde bulunan güvenlik görevlileri müdahale etti. Samsunspor taraftarlarının da ıslıklarla protesto ettiği olay, dostluk havasında başlayan karşılaşmaya gölge düşürdü. Samsunspor'un üzerinde Atatürk bulunan armasını yakan ve diğer armaları da yakmaya çalışan Sarıyer taraftarlarına müdahale etmesi ile statta hava yerini gergin bir ortama bıraktı. 

Tribünde bulunan Sarıyer taraftarlarının yaktıkları Atatürklü armayı Samsunspor taraftarlarına göstermesi, gerilimin daha da artmasına neden oldu. Samsun Haber internet gazetesi ise Sarıyer taraftarlarının üzerinde Atatürk bulunan Samsunspor armasını yakma anlarını görüntüledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'a Sarıyer maçında işadamı Cemal Yeşilyurt tribünden destek verdi

Yılport Samsunspor'a Sarıyer maçında işadamı Cemal Yeşilyurt tribünden destek verdi