04 Aralık 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM COVİD-19 YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI İLK MESAJINI VERDİ

Yüksel Yıldırım Covid-19 yoğun bakımdan çıktı ilk mesajını verdi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın yoğun bakımdan çıktığı ve tedavisine evinde devam edileceği bildirildi. Yoğun bakımdan çıkan Yüksel Yıldırım Samsunspor taraftarına ilk mesajını verdi.

05 Aralık 2020 Cumartesi 21:24 GÜNCEL

Bir süre önce Covid-19 nedeniyle hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan güzel haber geldi.


Yüksel Yıldırım'ın yoğun bakımda süren tedavisinin tamamlandığı ve yoğun bakımdan çıkartıldığı öğrenildi. Covid-19 tedavisi olumlu geçen Yüksel Yıldırım'ın tedavisine evinde devam edileceği bildirildi.

Yüksel Yıldırım sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, "As Başkan Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul'da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz. Ben iki haftadır yoğun bakımda korona virüs ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya kondum. Mustafa Kemal Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonrada normal tedavi dönemi başlayacak." dedi.

Öte yandan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından hastanede çekilen fotoğraflarını yayımlayarak "5. Bu sezon başından beri sağlık problemlerim ile mücadele etmekten henüz hiç bir Samsunspor maçına gidip tribünlerden canlı bir maç seyredemedim. İlk canlı maçımı seyretmek gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir." açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fahrettin Koca Samsun'un son Covid-19 durumunu tek bir cümle ile açıkladı

Fahrettin Koca Samsun'un son Covid-19 durumunu tek bir cümle ile açıkladı