22 Haziran 2021 Salı

YÜKSEL YILDIRIM CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GETİRİLMESİNİ İSTEDİ

Yüksel Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sokağa çıkma yasağı getirilmesini istedi

Yılport SamsunsporA.Ş Başkanı ve Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek sokağa çıkma yasağı getirilmesini istedi.

22 Mart 2020 Pazar 22:46 GÜNCEL

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, Korona Virüsü uyarılarına rağmen sokaklara çıkanlara tepki gösterdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek sokağa çıkma yasağı getirilmesini talep etti.


Korona Virüs nedeniyle günlerdir vatandaşlara evlerinde kalmaları çağrıları yapılırken, bu çağrılara aldırış etmeyen duyarsız bazı vatandaşlar tedbirsiz bir şekilde sokaklara çıkmaya devam ediyor. 

Ölümcül olan virüs nedeniyle devlet kademesi kamu spotu dahil her türlü uyarı çalışmalarını yürütürken, vatandaşların Korona Virüs'ü ciddiye almayarak sokaklara çıkmaya devam etmesine ise Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı ve Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'dan da tepki geldi.

Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada. "Bizim insanlarımız KoronaVirüs tehlikesini ciddiye almıyorlar. Sağlık çalışanları tüm canları ile bizler için çalışıyor. Fakat bizler onlara yardımcı olup evde kalacağımıza sokaklardayız. Artık yeter! Sayın Cumhurbaşkanım, sokağa çıkma yasağını getirin lütfen. Ölmek istemiyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona Virüs nedeniyle 9 kişi daha hayatını kaybetti! Can kaybı 30'a yükseldi

Korona Virüs nedeniyle 9 kişi daha hayatını kaybetti! Can kaybı 30'a yükseldi