28 Şubat 2021 Pazar

YÜKSEL YILDIRIM İSMAİL UYANIK KONUSUNDA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

Yüksel Yıldırım İsmail Uyanık konusunda açtı ağzını yumdu gözünü!

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, basın mensupları ile gerçekleştirdiği toplantıda İsmail Uyanık konusunda adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Yüksel Yıldırım, Uyanık'ın kendisinden gazeteciler ve taraftarlara vermek için para istediğini söyledi.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 00:03 GÜNCEL

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, basın mensupları ile düzenlediği toplantıda gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.


Yüksel Yıldırım, İsmail Uyanık konusunda flaş açıklamalar yaparken, "İsmail Uyanık benden gazetecilere vermek için  aylık 10 bin lira para istedi. Vermedim" dedi.

Toplantıda bulunan gazetecilerin "Kim o gazeteciler" sorusuna da sert karşılık veren Yüksel Yıldırım, "Bana niye soruyorsunuz İsmail Uyanık'a sorun" yanıtını verdi.

İsmail Uyanık ile ilgili toplantıda açıklamalarda bulunan Yüksel Yıldırım, şunları dile getirdi.
"Yok gazetecilere maaş bağlayacağım, yok taraftara maaş bağlayacağım, yok bilmem taraftarı deplasmana götüreceğiz masrafları öde. Niye hepsini ben ödüyorum diyorum. Yönetim kurulu var abi. Samsun'da bırak onlar yapsın. Gidin birilerinden toplayın yok. Hepsini Yüksel Yıldırım'dan istiyor. Yüksel Yıldırım'da hayır derse kavga çıkıyordu aramızda. Ben bugüne kadar sustum. Ben Samsun'u bırak gidiyordum. Gitseydim bugün Samsunspor yoktu. Maaş almadan Emin çalışmadı Celil çalışmadı. Para vermiyorum dedim. Ne oldu hepsi küfretti bana gitti. Bana küfrettikten sonra koydu bana. 35 bin lira Celil'e borç para verdim. Ödemedi. Bunları mı konuşalım. Beni konuşturmayın"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi bağımlıların meskeni olan metruk binaları yıkıyor

İlkadım Belediyesi bağımlıların meskeni olan metruk binaları yıkıyor