30 Kasım 2021 Salı

YÜKSEL YILDIRIM'DAN COVİD-19 UYARISI! ORTAM ÇOK KÖTÜ ÇEMBER İYİCE DARALDI

Yüksel Yıldırım'dan Covid-19 uyarısı! Ortam çok kötü çember iyice daraldı

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Covid-19 testinin pozitif çıkması sonrası yaptığı açıklamada uyarıda bulunarak "Ortam çok kötü çember iyice daraldı" dedi.

14 Kasım 2020 Cumartesi 19:30 GÜNCEL

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım oğlu Jasper Sinan Yıldırım ile birlikte Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıklarken, herkese uyarılarda bulundu.


Yüksel Yıldırım sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada 10 Kasım günü oğlu Jasper Sinan Yıldırım ile birlikte hafif öksürük şikayetleri ile birlikte ateş yükselmesi ve halsizlik belirtileri yaşadıklarını söyledi. Bunun üzerine yaptırdıkları Covid-19 testlerinin oğlu ve kendisi için pozitif çıktığını kaydeden Yüksel Yıldırım, sosyal medyadan "Sağlığınıza dikkat edin" çağrısı yaptı.

Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Korona Virüs ile ilgili ortamın çok kötü olduğunu ve çemberin daraldığına da işaret ederek şunları dile getirdi.
"Değerli Arkadaşlar, 10 Kasım günü benim ve oğlum Jasper'ın hafif öksürüğü başlayıp ertesi gün ateşimiz yükseldi ve az bir halsizlik hissetmeye başladık. Geçen Perşembe günü Covid-19 testi yaptırdık. Dün her ikimizin test sonucu maalesef Covid-19 pozitif olarak geldi. Siz de sağlığınıza dikkat edin. Sosyal mesafe ve maske kullanımı gibi önlemlere lütfen uyun. Bu virüsü malesef yakın dostlarımızdan ve sevdiklerimizden korunmayı unutarak alıyoruz. Ortam çok kötü. Çember iyice daraldı. Dikkatli olmamız şart! Hepinize selamlarımı iletiyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da karantinadan kaçan pazarcıyı HES kodu yakalattı

Samsun'da karantinadan kaçan pazarcıyı HES kodu yakalattı