04 Aralık 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM'DAN UÇAĞININ RENGİNİ SORUN EDEN SPOR YAZARINA BOŞ LAF ETTİN YANITI

Yüksel Yıldırım'dan uçağının rengini sorun eden spor yazarına boş laf ettin yanıtı

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, özel uçağının mavi olan rengini kırmızı yapmasını isteyen spor yazarına "Çok boş laf ettin" diyerek tepki gösterdi.

11 Şubat 2020 Salı 12:48 GÜNCEL

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, özel uçağının mavi olan rengini sorun ederek, rengi kırmızı yapmasını isteyen spor yazarına "Çok boş laf ettin" diyerek tepki gösterdi.


Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, inadına şampiyonluk derken bir spor yazarının özel uçağının rengini kırmızı yapmasını istemesine tepki gösterdi.

Spor yazarı Yüksel Yıldırım'a sosyal medyadan mesaj atarak "Yüksel başkanım uçağınızla ilgili bir ricam var. 1'inci lige çıktığımızda uçağınızın altındaki mavi rengi kırmızı yapmanızı istirham ediyorum. bu hem şehrimize hemde Yılport ailesine çok yakışacaktır. Seviliyorsunuz başkanım" dedi.

Özel uçağı ile ilgili bu mesaj üzerine Yüksel Yıldırım, spor yazarına "Çok boş laf ettin. Sen o söylediğin işin maliyetini biliyor musun? Sen o renklerin nedenini bilmezsin ve anlayamazsın. En çok beğenilen uçak rengi seçildim. Renkler ve zevkler tartışılmaz" diyerek karşılık verdi.

Yüksel Yıldırım'ın verdiği yanıta ise Samsunsporlu taraftarlardan destek gelirken, uçağın rengini sorun eden spor yazarına ise taraftarlar sosyal medyada tepki gösterdi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsunlu

13 Şubat 2020 Perşembe 17:16

allah aşkına mavı olunca Trabzonsporlumu oluyor başkan bırakın bu takındı işlerı başkanım durmak yok yola devam bırakın şu Trabzon spor düşmanlığını bu başkanıda kacırcanız sonunda boş laflarla

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kar temizleyen çalışanlara video çekildikten sonra bırakın denildi iddiası

Samsun'da kar temizleyen çalışanlara video çekildikten sonra bırakın denildi iddiası