20 Şubat 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ 19 YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAFI İLE MESAJ VERDİ

Yusuf Ziya Yılmaz 19 yıl önceki fotoğrafı ile mesaj verdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran'da yapılacak erken genel seçim nedeni ile milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yıl önceki bir fotoğrafını yayınlayarak, verdiği mesajda "Şimdi ülkeme hizmet için yola çıktım" dedi.

27 Nisan 2018 Cuma 13:54 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran'da yapılacak erken genel seçim nedeni ile milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yıl önceki bir fotoğrafını yayınlayarak, "Şimdi ülkeme hizmet için yola çıktım" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine 19 yıl boyunca başarılı hizmetler sığdıran Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığı için dün görevinden istifa ettikten sonra, sahada 24 Haziran seçimleri için çalışmalara da başladı.

Samsun'da 19 yıl önce yani 1999 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, sosyal medya sayfasında bugün o yıllara ait bir fotoğrafını yayınladı. 19 yıl önce Samsun'da denizin adeta foseptik bataklığına döndüğü ve pis kokuların yayıldığı denize girerek inceleme yapan Yusuf Ziya Yılmaz, o döneme ait bir fotoğrafını sosyal medya sayfasında yayınlayarak, "Yolumuz da sonumuz da hayır olsun inşallah. Samsun'a hizmet için işe koyulduğumuz ilk yıllardan bir kare. 19 yıl sonra şimdi ülkeme hizmet için yola çıktım. Rabbim utandırmasın inşallah" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'den Samsun Büyükşehir Başkanlığı açıklaması

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'den Samsun Büyükşehir Başkanlığı açıklaması