23 Temmuz 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ: 3.5 YILDA SAMSUN'UN KÖYLERİNE 350 MİLYON LİRA YATIRIM YAPTIK

Yusuf Ziya Yılmaz: 3.5 yılda Samsun'un köylerine 350 milyon lira yatırım yaptık

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,, 3.5 yılda köylere 350 milyon liralık yatırım yaptıklarını açıklayarak, "Ayağımda çizme hayatım bu şehirde geçti" dedi.

29 Aralık 2017 Cuma 15:36 GÜNCEL
Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi meclis üyeleri ve muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, hizmet yolunda halk için halkla birlikte bu yola çıktıklarını söyledi. Yılmaz, ”Geçtiğimiz 3.5 sene içerisinde köylere 350 milyon para harcadık. Ayağımda çizme hayatım bu şehirde geçti" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın davetlisi olarak katıldığı programda Tekkeköy meclis üyeleri ve muhtarlarla bir araya geldi. Bütünşehir Yasası'nın ardından hemen işe koyulduklarını ve köylere yağmur gibi yatırım yağdırdıklarını belirten Başkan Yılmaz,2018 ve 2019 yatırım planının da hazır olduğunu belirterek, "Biz hiç bir zaman bekara hanım boşar gibi konuşup tutamayacağım sözü kimseye vermedik. Geçtiğimiz 3.5 sene içerisinde köylere 350 milyon para harcadık. Halkımız için halkımızla biz bu hizmet yoluna çıktık. Ayağımda çizme hayatım bu şehirde geçti" dedi.BELEDİYECİLİK SAHADA YAPILIYOR

Belediyecilik sahada ve yerinde görerek, mahallelerin eli ayağı kulağı olan muhtarlarımızla sıkı bir şekilde çalışarak, halkımızı birebir dinleyerek yapılıyor” diyen Yılmaz, "Şehir çok hızlı büyüyor, Kentin sağlıklı büyüyebilmesi için doğru kararlar almamız gerekiyor. Bu doğru kararları almak için sürekli sahada olmamız gerekiyor, günün yarısı sahadayız, özellikle gelişmekte olan mahallelerde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 2019’da muhtarların da bizim de ülkemizin de büyük bir sınavı var, halkımızın gönlüne girerek çalışmalarımızla onların yaşam kalitelerini yükselterek ve hayır dualarını alarak yolumuza devam edeceğiz" dedi.MUHTARLARDAN BAŞKAN YILMAZ'A: HALKLA BAĞINIZI HİÇ KOPARMADINIZ

Muhtarlar ve meclis üyeleri de Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarıyla bir başarı hikayesi yazdığını belirterek, "Göreve geldiğiniz andan beri halkla olan bağınızı hiç koparmadınız. Derdimizle dertlendiniz, mutluluğumuzla moral buldunuz. Uzanan eli geri çevirmediniz hiç" diye konuştular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun CHP İl Başkanı Akcagöz'den ölen mülteci bebek ile ilgili açıklama

Samsun CHP İl Başkanı Akcagöz'den ölen mülteci bebek ile ilgili açıklama