23 Temmuz 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ AÇIKLADI: SAMSUN'UN 17 İLÇESİNE EŞİT HİZMET GÖTÜRDÜK

Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı: Samsun'un 17 ilçesine eşit hizmet götürdük

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık ilçesinde muhtarlarla yaptığı toplantıda, "Samsun'un 17 ilçesine eşit şartlarda hizmet götürdük hiç bir ilçeyi ayırmadık. Sorun bitene kadar çalışacağız" dedi

13 Kasım 2017 Pazartesi 12:49 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, istişarelerde bulunmak üzere İskele Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında Ayvacıklı muhtarlar ile bir araya geldi. 

    
Samsun’da 17 ilçeye eşit şartlarda hizmet götürdüklerini, bir ilçeyi diğerinden asla ayırmadıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık’ın konumu itibariyle bazen çalışmalarda zorluklar çekilebildiğini ifade ederek, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman hizmette yarışan bir belediye olduk. Önceden Ayvacık’ta, Çarşamba’da, Salıpazarı’nda hiçbir sorumluluğumuz yoktu. Değişen Büyükşehir Yasasıyla birlikte buralara da dokunmaya başladık. Yaptığımız hizmetler de vatandaşlarımızın kalbine dokundu. Eski adıyla köy yeni adıyla mahallelerimizin ihya olması için çalışıyoruz. Ayvacık’ta yol çalışmalarını nihayete erdirmek boynumuzun borcu. İnşallah 2018 yılının sonuna kadar bu yıl planlanan ve yapılamayan tüm çalışmaları tamamlayacağız. Bunu yaparken 2018 yılının işlerini ötelemeyeceğiz. Biz verdiğimiz her sözü tuttuğumuz için bugünlere geldik. Samsun’un 16 ilçesiyle birlikte şirin Ayvacık’ta da sorun kalmayana kadar çalışacağız. Rabbim inşallah verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeyi nasip eder.” dedi.
    
Başkan Yılmaz programın ardından ilçede bulunan mahalle yollarında incelemelerde bulunarak yerinde tespit ettiği sorunların çözümü için ilgililere talimat verdi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cengiz Çetin'in yaptığı Osmanlı zırhı ve kalkanlar için o ülkeler sıraya girdi

Samsun'da Cengiz Çetin'in yaptığı Osmanlı zırhı ve kalkanlar için o ülkeler sıraya girdi