19 Mayıs 2019 Pazar

YUSUF ZİYA YILMAZ AYVACIK'TA KONUŞTU: HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Yusuf Ziya Yılmaz Ayvacık'ta konuştu: Hizmet için gece gündüz çalışıyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık ilçesi Sahilköy Mahallesi sakinlerine yaptığı ziyarette, "Bir tek kişinin bile ben Büyükşehir'den hizmet alamadım dememesi için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

22 Şubat 2018 Perşembe 11:11 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık ilçesi Sahilköy Mahallesi Muhtarı Erdal Sarıoğlu'nun daveti üzerine gittiği ilçede Sahilköy Hayatgeriş İlköğretim Okulu'nda mahalle sakinleri ile buluştu.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yapılan hizmetle su sorununun çözüme kavuşturulduğu Samsun'un Ayvacık ilçesi Sahilköy mahallesinde vatandaşlara seslenerek, "Bizim siyaset anlayışımız hizmetten geçiyor. Biz vatandaşımıza hizmet ederek siyaset yapıyoruz." dedi.

Samsun'un her köşesinde muhtarlarla gönül bağı kuran dostluk içinde hizmet ağını örmeye çalışan bir belediye başkanı olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bugün burada dostluk var, gönül bağı var. Bugün burada hizmet var siyaset yok. Bizim siyaset anlayışımız hizmetten geçiyor. Biz vatandaşımıza hizmet ederek siyaset yapıyoruz. 2014 yılında Sahilköy Mahallemizin yol, alt yapı ve ulaşım sorunları büyüktü.  En önemlisi mahallemizde su yoktu ve su sorunu çözüldü. Sadece Sahilköy Mahallemizin içme suyu için 1 milyon 300 bin TL harcadık. Çok şükür şimdi ne yol ne alt yapı ne de ulaşım sorunu kaldı. Hepsini çözdük. Bir tane bile vatandaşımızın Büyükşehir'den hizmet alamadım dememesi için gece gündüz çalışıyoruz. İki senedir Ayvacık ile Sahilköy arasında ve Eynel yolunda çalışma yaptık. Beton yol çalışması yol ayrımına kadar geldi ayrımdan sonrasını da kısa sürede bitireceğiz. Bu yol baraja kadar yapılacak. Hatta ilçemizin alternatif sahil yolu olarak yapacağız. Yaptığımız hizmetlere teşekkür için bizi buraya davet eden muhtarımıza ve siz vatandaşlarımıza asıl ben teşekkür ediyorum. Bize göre siz hizmetlerin en  iyisini hak ediyorsunuz." diye konuştu. 

HİZMET NEDİR BÜYÜKŞEHİR İLE GÖRDÜK

Samsun'un Ayvacık ilçesine bağlı Sahilköy Mahallesi Muhtarı Erdal Sarıoğlu ise, mahallelerine yapmış oldukları hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibine teşekkür ederek "Hizmet sevdası nedir biz Büyükşehir ile gördük. Önceden yollarımıza asfalt atılıyordu, yama yapılıyordu. Kısa süre sonra yeniden bozuluyordu. Ama şimdi belediyemizin yaptığı beton yollar ömürlük oluyor. Özellikle çektiğimiz su çilesini de Büyükşehir Belediyemiz bitirdi. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun dedi. " dedi. Ardından Muhtar Sarıoğlu, Başkan Yılmaz'a teşekkür plaketi takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

deniz can

23 Şubat 2018 Cuma 00:00

Valla başkan anamız ağlıyo senelerce şimdi saat 24 ü geçiyor mubarek cuma bile yıkılıyo bu raları işgal edilip bar olan tüm bahçelerimizde açıkda içip nara atan insan sürüsü canlı müzik mahkeme 2011 de yıkım verdi yıkma biyana atakum ve büyükşehir bld. kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi bi karış duvarı çatısı yok veririz raporları herkese denizevler 214 sok.halkı ah ediyoruz haklarımzı haram ederek haklarımzı korumayanlara

Ziya KUL

22 Şubat 2018 Perşembe 13:12

yzy, beklediğin bir otobüsün gelmemesini bahsettiğin hizmet alamama olarak değerlendirebilir miyiz?bir de belediyenin altındaki otoparktan çıkan belediye araçlarına haber sal da ters yön yapmasınlar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da mühendislik harikası otogar kavşağında yine kaza oldu!

Samsun'da mühendislik harikası otogar kavşağında yine kaza oldu!