20 Haziran 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ ÇİFTLİK CADDESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Yusuf Ziya Yılmaz Çiftlik caddesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik caddesinde yaşanan güvenlik sorunu ile ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, cadde üzerinde süren çalışmaların ne zaman biteceği ile ilgili de bilgi verdi.

15 Mart 2018 Perşembe 14:17 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik Caddesini Korumu ve Güzelleştirme Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik caddesinde yaşanan güvenlik sorunu ile ilgili de dernek üyeleri ile yaptığı görüşmede önemli açıklamalar yaptı.


Samsun'da Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri ile birlikte bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnafın tek tek sorunlarını dinledi. Her zaman esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten Yılmaz, Samsunumuzda her kesimin mutluluğu bizim için önemli.  Özellikle esnaflarımızı çok daha fazla önemsiyoruz. Çünkü güçlü ekonominin bel kemiğidir esnaflarımız” dedi.

Güvenlik sorunu ile ilgili taleplere büyük hassasiyet gösteren Başkan Yılmaz, "Emniyetimiz bu konuda gereken tedbirleri alıyor. Olaylara da anında müdahale ederek büyümesini engelliyor. Ancak cadde üzerinde özel güvenlik konusunda da bir çalışma yapılabilir. Dernek olarak siz bu işe girişimde bulunun. Biz de belediye olarak gereken desteği verelim" dedi. 

Çiftlik caddesinde şu anda güçlendirme çalışmasının yapıldığını belirten Yusuf Ziya Yılmaz, "Şu anda oradaki kent mobilyalarının yenilenmesini sağlayacağız. Kırılan eskiyen her şey yenisiyle değiştirilecek. Çalışmalar da hızlı bir şekilde yapılacak. Arkadaşlarımıza bu konuda da talimat verdim. Nisan sonuna kadar her şey bitmiş olacak. Onun dışında caddede ticaretin artırılması noktasında da girişimlerimiz var. Yaptığımız tüm çalışmalarda amacımız caddemizin asaletini yükseltmek ve çiftliğimizi hak ettiği yere getirmek. Cadde için biz belediye olarak her konuda elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sizler de esnaflar olarak buradaki sorunlar konusunda daima istişare halinde olun. Birlikte çözüm üretelim" ifadelerini kullandı. 

Program sonunda Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve cadde esnafları Başkan Yılmaz'a esnafa verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkür etti.  Programda Ticaret Sanayi Odası Başkanı Salih zeki Murzioğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı, Etüt ve Projeler Daire Başkanı Cüneyt Yalçınkaya da yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

alara

16 Mart 2018 Cuma 02:22

Sayın bşkan bir talimatta atakum sahili için verin işgal edilen kamu alanları olsun özel mülklerolsun temizlensin davada ettik daha ne yapalım kanunların işletilmediği yerde herkes kendi kanunlarını işletiyor bizde kendi kanunlarımızımı işletelim ne önerirsin etikmi binamızın etrafı bar yapıldı savcının valiliğin kararı var kolluk güçleri müdahale eder gürültüye eden yok işgal edilirken yıllardır görmeyen zabıtalar müdahale edermi gürültüye garibanın tezgahına anında el koyuyor

cevdet

15 Mart 2018 Perşembe 22:54

çiftlik teki renkler çok karamsar askeriye gibi tek tip keşke rengarenk olsa hani şemsiyeler varya

kılıç

15 Mart 2018 Perşembe 20:01

Sn.Başkan Atakum sahilindeki esnafların işgal ettiği özel mülkler cabbeler parklar için ne düşünüyorsun kanun kazandık 2011 yılında ama hala baçelelerimiz otoparkalarımız bar kanun üstündelermi acaba açık bahçelere kapalı raporu tutup canlı müzük ruhsatı verilmesinin sebebi şikayet ettiğimiz için cezalandrılmakmı duvarı çatısı yok açıkda içen naralar şarkılar atan insanlar Atakum Denizevler 214 Sok Bahçelerinizde izin verirmisiniz 2011 de mahkeme bittiyıllar önce işgal edildi yıllar oldu

cevdet

15 Mart 2018 Perşembe 15:57

56 Larda okullar taşınıp o böl****e otopark yapılmadan ,otopark sorunu çözülmeden kimse çiftliğe gitmez ben 6 ay da bir gidiyorum

Ali Murat

15 Mart 2018 Perşembe 14:18

Yusuf Ziya Yılmaz çiftlik caddesini güzelleştirmek yerine bir harabeye dönüştürüyor. Şehircilikten insan hiç mi birşey anlamaz hayret edilesi bir durum. Caddedeki binaların dış cephe kaplamalarının rengi bile ruh karartıcı. Heryer gri. Ayıp vallahi ayıp. Bu kadar rezil bir iş çıkarıp parasını da oradaki mülk sahiplerinden almak da ayrı bir garabet. Sotfunculuk daha dogru olur sanırım.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osman Genç, kapatılan Canik Başarı'dan sonra ikinci üniversite açıklaması yaptı

Osman Genç, kapatılan Canik Başarı'dan sonra ikinci üniversite açıklaması yaptı