23 Temmuz 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ: EXTREME OUTDOOR FEST'İN YAPILACAĞI YÜN DAĞININ YOLUNU YAPACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz:  Extreme Outdoor Fest'in yapılacağı Yün Dağının yolunu yapacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceği Extreme Outdoor Fest Kapıkaya Festivalinin yapıldığı yere çıkan Yün Dağının yolunu yapacaklarını açıkladı.

11 Nisan 2018 Çarşamba 12:50 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde Kapıkaya Festivali’nin yapıldığı Yün Dağına çıkan yola neşter vuracaklarını açıklayarak, "Bu yolu çile olmaktan çıkartacağız" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde bulunan mahallelerin muhtarlarının misafiri oldu, sorunları dinledi, çözüm arayışına girdi.

Samsun'un Bafra ilçesinde yer alan mahalleleri ziyaret ederek muhtarlar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kapıkaya Mahallesi’nde yaptığı incelemelerde bölgede yer alan festival alanının sorunlarının çözülmesi için gerekli talimatı verdi.KAPIKAYA’DA FESTİVALLER DAHA GÜZEL OLACAK
Bafra ilçesinde birçok mahallede Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen işleri yerinde  inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kapıkaya Mahallesi Muhtarı Bahri Bozok’u ziyareti sırasında Yün Dağında yapılan festival alanına ulaşımın çile olmaktan çıkacağını belirterek ”Geçtiğimiz yıl Kapıkaya Mahallemizde bulunan Yün Dağında adrenalin tutkunu sporcuların da katılımıyla Kapıkaya Extreme Outdoor Fest’in ilki yapılmıştı. Önümüzdeki Temmuz ayında ikincisinin yapılması planlanan festival için Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak kolları sıvadık. Yün Dağına ulaşımı kolaylaştırmak için bu zorlu yolun bakımını yapacağız. Ulaşımı çile olmaktan çıkaracağız. Konforlu ve rahat bir ulaşımı sağlamak adına ekiplerimiz buradaki eksiklikleri en kısa zamanda giderecek. Festival alanında yer alan sorunları da gidermek için çalışacağız. Gelen sporcuların, seyircilerin çadırlarının kurup rahatça kamp yapması için yeni alanlar oluşturmayı hedefliyoruz. İnşallah bu eksiklikleri gidereceğiz ve önümüzdeki aylarda yapılacak olan festivalin daha güzel, daha verimli geçmesini sağlayacağız” açıklamalarında bulundu. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Düzköy Mahallesi Muhtarı Mehmet Ekiz,  Kapıkaya Mahallesi Muhtarı Bahri Bozok, Sahilkent Mahallesi Muhtarı Durmuş Alan, Emenli Mahallesi Muhtarı Alaattin Uzan, Adaköy Mahallesi Muhtarı Osman Bek, İkiztepe Mahallesi Muhtarı Necati Murtezaoğlu, Altunay Mahallesi Muhtarı Sait Karagöl ve Koruluk Mahallesi Ramazan Derebey ile bir araya gelerek sohbet etti. Mahallelerinde bulunan sorunların Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla sona erdiğini ifade eden muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ses kayıtları ortaya çıkan HaberAKS TV Genel Yayın Yönetmeni istifa etti

Samsun'da ses kayıtları ortaya çıkan HaberAKS TV Genel Yayın Yönetmeni istifa etti