30 Mayıs 2020 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ HAVZA İLÇESİNDE CEM EVİNİ ZİYARET ETTİ VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ

Yusuf Ziya Yılmaz Havza ilçesinde Cem Evini ziyaret etti vatandaşlarla görüştü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ilçesinde bulunan Yukarısusuz Cem Evini ziyaret ederek, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

07 Şubat 2018 Çarşamba 14:12 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette Cem Evine giderek burada bulunan vatandaşlarla toplantı yaptı. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ile birlikte Yukarısusuz Mahallesi'ni ziyaret ederek, beton yol çalışmalarını inceledi, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Havza İlçesine bağlı Yukarısusuz Cem Evi'ni de ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, bölgedeki muhtarlar ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı konuşmada, çalışmalarda halkın taleplerinin dikkate alınmasının önemli olduğunu söyledi.

Mahallelerdeki eksiklikleri tamamlayarak, daha fazla hizmet etme gayretiyle gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Yılmaz, "Vatandaşlarımız dua ediyorlar. 'Bizi pırıl pırıl yola ve hizmetlere kavuşturdunuz' diyorlar. Samimi bir gülümseme ve milletimizin duası bize yeter. Biliyoruz ki yürekten sökülüp gelen bir dua hedefini bulmada kurşundan daha hızlıdır." dedi.Türkiye'nin kalkınmayı AK Parti ile yaşadığına işaret eden Yılmaz, şunları kaydetti:

"Samsun'un bin civarında mahallesi var. Bu mahallelerin yaklaşık 750'sine bir şekilde belediye hizmetlerini ulaştırarak dokunduk. Havza'da ise 65 kırsal mahallemizde çeşitli hizmetlerimiz oldu, 100 kilometre beton yol yaptık. Özellikle kırsal mahallelerimize hizmetler konusunda Havza Belediyemiz ile koordineli ve işbirliği içinde çalışmamız halkımıza kaliteli ve hızlı hizmet ulaştırmak adına önemli. Şehrimizin tüm ilçelerinin neye ihtiyaç varsa o sorunu çözmek için gece gündüz çalıştık. Çünkü bizim bu makamlara gelirken tek derdimiz vardı, o da halkımıza hizmet. Çünkü biz halkımızın hizmetkarıyız."Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz de sahada yürütülen çalışmalarda her zaman Büyükşehir Belediyesi birimleri ile koordineli olarak çalıştıklarını vurgulayarak, hizmetlerin hızlı şekilde mahallelere ulaşması için her türlü işbirliğini yaptıklarını bildirdi.

Yılmaz ile İkiz, daha sonra Kayacık ve Mürsel mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretlere, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve birim amirleri ile Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan BİMER ve CİMER'e yapılan şikayet başvurusu sayısı açıklandı

Samsun'dan BİMER ve CİMER'e yapılan şikayet başvurusu sayısı açıklandı