23 Temmuz 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ HAYAT KURTARAN KAHRAMAN ÖZEL HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE PLAKET VERDİ

Yusuf Ziya Yılmaz hayat kurtaran kahraman özel halk otobüsü şoförlerine plaket verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, özel halk otobüsünde yolculuk yaptıkları sırada kalp krizi geçiren ve dalak patlaması sonucu fenalaşan yolcuları hastaneye götüren şoförler Aydın Çalık ve Recep Dağlı'ya teşekkür plaketi verdi.

13 Nisan 2018 Cuma 12:47 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, özel halk otobüsünde yolculuk yaptıkları sırada fenalaşan iki vatandaşı güzergahlarından çıkıp hastaneye yetiştirerek örnek bir davranış sergileyen Özel Halk Otobüsü şoförleri Aydın Çalık ve Recep Dağlı'ya teşekkür etti.


Samsun'da özel halk otobüsünde yolculuk yaparken meydana gelen iki ayrı olayda kalp krizi geçiren ve dalak patlaması sonucu fenalaşan yolcuları hiç bir durakta durmadan en kısa güzergahı kullanarak hastaneye yetiştiren Özel Halk Otobüsü Şoförleri Aydın Çalık ve Recep Dağlı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından makamında kabul edildi.Sergiledikleri örnek ve insani davranış için şoförleri teşekkür plaketi ile ödüllendiren Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu tür hassasiyetlerin azaldığı bir zamanlarda şoför kardeşlerimizin gösterdiği duyarlılık için ben onları yürekten tebrik ediyorum. İnanın yüreğimizi ısıtan, kalplere dokunan bir davranış örneği sergilediler. Allah razı olsun" dedi. 

Daha sonra Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, hayat kurtarmak adına örnek davranış sergileyen şoförler Aydın Çalık ve Recep Dağlı'ya teşekkür plaketi verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra ilçesinde Yöresel Yemekler yarışması düzenleniyor

Samsun Bafra ilçesinde Yöresel Yemekler yarışması düzenleniyor