26 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN İÇİN DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun için daha fazla çalışacağız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'dan mutlu ayrıldığını açıklayarak, "Onun açtığı yolda hizmetlerimizi Samsun ile kavuşturuyoruz. Samsun için daha fazla çalışacağız" dedi.

27 Mart 2018 Salı 19:50 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve yönetim kurulu üyelerine yaptığı ziyarette, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'dan mutlu ayrıldığını açıkladı.


AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’da yaptığı miting ve kongreye Ladik ilçesinden katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Türkiye’nin kurtarıcısı ve yükselişin mimarı genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Samsun’dan mutlu ayrıldı. Onun açtığı yolda hizmetlerimizi Samsun ile kavuşturuyoruz. Bizlere büyük bir örnek olan Cumhurbaşkanımızın kurduğu bir partinin neferi olmaktan ne kadar övünsek azdır. Samsun son 15 – 20 yılda çok büyük yatırımları çekerek çağ atladı. Bundaki en büyük faktör tabii ki AK Parti iktidarıdır. Biz bu yatırımların Samsun’a buluşturulması için büyük çaba harcadık. Şimdi de Samsun’umuzun sorunsuz bir şehir olması için çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz süreç daha fazla çalışmamızı gerektiriyor. ‘Bizim rakibimiz yok’ düşüncesine kesinlikle kapılmamamız gerekiyor. Çünkü derdimiz sadece seçim kazanmak değil, milletimizin gönlünü kazanmak. Sizlerin de bu düşünceler ile partimizi savunacağınıza inanıyorum” dedi.

Başkan Yılmaz, gençlik kollarından il başkanlığı görevine geldiği sürece kadar AK Parti’ye büyük katkılar sağlayan Recep Dirican’a ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

28 Mart 2018 Çarşamba 10:17

ladik toptepe bölünmüş yolu ne zaman yapılacak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu şehit Samet Tokur'un naaşı memleketine getirildi

Samsun'un Salıpazarı ilçesi doğumlu şehit Samet Tokur'un naaşı memleketine getirildi