30 Mayıs 2020 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN LOJİSTİK MERKEZ İLE ÇAĞ ATLAYACAK

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun Lojistik Merkez ile çağ atlayacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, işadamları Cemal Yeşilyurt, Mustafa Yeşilyurt ve Hikmet Yeşilyurt'a Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsun Lojistik Merkezini tanıttı.

13 Aralık 2017 Çarşamba 17:28 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Yeşilyurt ailesine Samsun Lojistik Merkezini tanıtarak, "Samsun Lojistik Merkez ile çağ atlayacak" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden ve yılbaşından sonra açılması planlanan Samsun Lojistik Merkezi için Türkiye genelinde birçok firma talip oldu.80 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplamda 700 bin metre kare alana yerleşen Türkiye'nin en büyük lojistik merkezleri arasında yer alan Samsun Lojistik Merkezi'ne firmalar tarafından yoğun bir talep olduğu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'un ekonomik anlamda kalkınmasını sağlayacak büyük bir projeye imza attık. Allah nasip ederse yılbaşından itibaren de hizmete açmayı düşünüyoruz. Lojistik Merkezi Samsun’umuza çağ atlatacak bir proje. Samsun tarihine geçecek önemli bir proje. Önümüzdeki 5 ila 10 yıl arasında yatırımın karşılığını almayı planlıyoruz. Sadece Samsun için değil, tüm Türkiye için bir geçiş noktası olacak olan Samsun Lojistik Merkezi bu özelliği sayesinde Türkiye’nin hatta dünyanın birçok yerinden firmaları kentimize çekecek. Samsun’umuz için hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Samsun Lojistik Merkezi’nde yapılan incelemelere Yeşilyurt ailesinden Cemal Yeşilyurt, Mustafa Yeşilyurt ve Hikmet Yeşilyurt katıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

FETÖ'nün kripto askerlerini ankesörlü telefon ele verdi

FETÖ'nün kripto askerlerini ankesörlü telefon ele verdi