19 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMU ÜYELERİ İLE GÖRÜŞTÜ

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri ile görüştü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bir süre önce kurulan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu üyeleri ile biraraya geldi. Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ziyaretinde, "Benim gecem gündüzüm Samsun’un sorunları ile geçiyor. Ama asla şikayet etmiyorum" dedi.

09 Mart 2018 Cuma 19:04 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyelerini makamında ağırladı. 


Samsun’a ve Samsunlu vatandaşlara katkı sağlamak için fikir oluşturma, proje geliştirme ve dayanışma sağlamak için Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Samsunlu sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturduğu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. 

Sivil Toplum Kuruluşlarının şehirlerin gelişimi için büyük emekler harcadığını ifade ederek platformun Samsun’a büyük katkı sağlayacağını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Hepimiz bu güzel şehrin gelişimi için mesai harcıyoruz. Benim gecem gündüzüm Samsun’un sorunları ile geçiyor. Ama asla şikayet etmiyorum. Çünkü sizin gibi bende Samsun’a aşığım. Aynı şehir için dertleniyoruz. Samsun’un gelişimi demek benim mutluluğum demektir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak sizler gibi doğduğu, yaşadığı şehri önemseyen, değer veren, tanıtımını amaçlayan kuruluşlar ile her zaman dirsek teması içinde olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir süre devam eden sohbetin ardından Danıştay Üyesi Osman Tural, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a bir hediye takdim etti. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da inşaatı bir türlü bitmeyen Vezirköprü Devlet Hastanesi ile ilgili açıklama geldi

Samsun'da inşaatı bir türlü bitmeyen Vezirköprü Devlet Hastanesi ile ilgili açıklama geldi