18 Şubat 2019 Pazartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUN TSO'YU ZİYARET ETTİ: SAMSUN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun TSO'yu ziyaret etti: Samsun her şeyin en iyisini hak ediyor

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'na yaptığı ziyarette, "Samsun her şeyin en iyisini hak ediyor" dedi.

30 Nisan 2018 Pazartesi 18:29 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ederek, AK Parti’den Samsun milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret etti. 


Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve Yönetim Kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette konuşan Yusuf Ziya Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajı verdi. “Hep birlikte başaracağız”

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi’nin her zaman her kesimle birlik ve beraberlik içinde olduğunu söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya  Yılmaz, “Allah yeni dönemdeki görevinizde hepinizi muvaffak etsin. Sizlerin sorumluluğunuzun bilincinde olduğunuzu biliyorum. Hepinizin bildiği gibi kentimiz hızlı bir şekilde gelişiyor. Samsun’da sanayicilik adına birçok başarı sağlandı. Ama yeterli mi değil. Ne yapıp edip sanayimizi, istihdamımızı ve ihracatımızı geliştirmemiz gerekiyor. Çünkü şehrimiz her şeyin en iyisini hakkediyor. El birliği ile gönül birliği ile şehrimizi daha üst noktalara getireceğiz” dedi.Murzioğlu, başarı diledi

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise,  Yusuf Ziya Yılmaz’a milletvekilliği yolunda başarılar dileyerek, “Bugün kentimiz marka şehir olma yolunda ilerliyorlarsa, bunda sizin katkınız çok büyük. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar çok sayıda ortak proje ürettik. Fuar ve kongre merkezi olsun, lojistik köy olsun Türkiye’de örnek gösterilen projelere ortaklık kültürüyle birlikte imza attık. İnşallah hep birlikte şehrimizi daha iyi noktalara taşıyacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

02 Mayıs 2018 Çarşamba 02:17

Atakum sahili halkının anasını ağlattırdınız kazanılan kanunları bile gale almadınz Taşçı başkanla esnafların caddelere parklara özel mülklere bile sahiplenmesine duyarsız kaldınız bahçelerimizde insanlar içkler içip şarkılar çığırıyo 2011 de mahkeme kararı var oysa Başkan bizhaklarımızı iki dünyda sizlere belediyelere asla helal etmicez asla kandilimizi kutluyorsunz ikibaşkan kandilerdede aynı duruma maruz kaldık hepinize mubarek gecelerde beddua ettik Allahaffetmesin

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Süleyman Kaldırım ilçe turlarına başladı

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Süleyman Kaldırım ilçe turlarına başladı