19 Haziran 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN'DA YOL VE SU İŞİNİ KONUŞULUR OLMAKTAN ÇIKARTACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'da yol ve su işini konuşulur olmaktan çıkartacağız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti ve MHP belediye meclis üyelerinin kendisine yaptığı ziyarette, "3 yıldır büyük bir yatırım seferberliği içerisindeyiz. Samsun'da yol ve su işini konuşulur olmaktan çıkartacağız" dedi.

25 Ekim 2017 Çarşamba 19:32 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un tüm ilçelerinde alt yapı sorunlarını büyük oranda çözdüklerini söyleyerek, "2019’a kadar yolu, kanalizasyonu ve içme suyu olmayan mahalle kalmayacak" dedi.


Samsun’un Kavak ilçesi belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. 
    
Samsun  Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile AK Parti ve MHP belediye meclis üyeleri katıldı. 

Ziyarette 2014 mahalli idareler seçiminden sonra Kavak’a büyük yatırımlar yaptıklarını hatırlatan Başkan Yılmaz, “Kavak’a çok para harcadık. 10 yılda özel idarenin harcadığı para ile bizim harcadığımız parayı mukayese edin. Benim işimde bu. Son 25 sendedir bu şehirde yaşıyorum. Nereye ne çivi çakıldı hepsini biliyorum. Allah’a şükür bütün imkânlarımızı seferber ettik. Talepler çok biliyoruz ama hepsine yetişmeye çalışıyoruz.” diye konuştu. 
                     

     
SİNEKTEN YAĞ ÇIKARARAK İŞ YAPIYORUZ
    
İlçelerde yol ve su alt yapı problemlerini çözüme kavuşturmak için 3 yıldır büyük bir yatırım seferberliği içine girdiklerinin altını çizen Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, yol hikâyelerini ve su işini konuşulur olmaktan çıkarmak istediğini kaydetti. 

Tüm ilçelerde alt yapı sorunlarını büyük oranda çözdüklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “2019’a kadar yolu, kanalizasyonu ve içme suyu olmayan mahalle kalmayacak. Bu süreçte adeta sinekten yağ çıkararak iş yapıyoruz. 2019 önemli bir süreç. Şehrimizi de bu sürece en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliğinden kırmızı et ithalatına tepki

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliğinden kırmızı et ithalatına tepki