20 Şubat 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ: SAMSUN'UN KARŞILIK BEKLEMEYEN HİZMETKARIYIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un karşılık beklemeyen hizmetkarıyız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret eden Düzce eski Valisi Fikret Güven, "Başkanımız Samsun'u Samsun yapmış" derken, Yılmaz ise bu iltifata, "Samsun'un karşılık beklemeyen hizmetkarıyız" yanıtını verdi.

25 Nisan 2018 Çarşamba 20:15 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kendisini ziyaret eden Düzce eski Valisi emekli Fikret Güven'i makamında ağırladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret eden Düzce eski Valisi Fikret Güven, bir şehrin kalkınması için yerel yönetimlerin oldukça önemli bir görev yaptığını söyledi. Samsun'da da Yusuf Ziya Yılmaz'ın şehrin kalkınması için önemli hizmetlerinin olduğunu ifade eden eski Vali Fikret Güven,  "Samsun'da çok ciddi bir değişim var. Özelikle de tertemiz bir şehrimiz var. Bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ı ve ekibini tebrik ediyorum. Burada yapılan çalışmalar Türkiye’de de çok farklı yerlere taşınıyor. Samsun önemli bir şehrimiz. Halka verilen bu hizmetler takdire şayan. Takdir etmemek mümkün değil. Şehir her alanda gelişmiş. Büyükşehir Belediyemiz önemli hizmetlere imza atmış. Başkanımız adeta Samsun'u Samsun yapmış" dedi.SAMSUN'UN KARŞILIK BEKLEMEYEN HİZMETKARIYIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya  Yılmaz ise, “Bize emanet edilen görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Samsun her geçen gün gelişiyor, yükseliyor ve güzelleşiyor. Bizlerde bu gelişimin yükselmesi için çabalıyoruz. Her zaman diyorum benim gecem, gündüzüm Samsun. Samsun için, geleceğe güzel bir şehir bırakmak için büyük emek sarf ediyoruz. Bundan asla şikayetçi değiliz. Çünkü biz bu kentin karşılık beklemeyen hizmetkarıyız. Huzurlu bir Samsun için çalışmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MÜSİAD'ın Tiflis Şubesi açılışına SAYSİAD Başkanı Dağdelen'de katıldı

MÜSİAD'ın Tiflis Şubesi açılışına SAYSİAD Başkanı Dağdelen'de katıldı