25 Nisan 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ: ŞANLI ORDUMUZ AFRİN'İ TERÖR ÖRGÜTLERİNDEN TEMİZLEYECEK

Yusuf Ziya Yılmaz: Şanlı ordumuz Afrin'i terör örgütlerinden temizleyecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Atakum Kadın Kolları Kongresinde Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili konuşarak, "Afrin’e giren şanlı ordumuz, burayı bütün terör örgütlerinden temizleyecek" dedi.

08 Şubat 2018 Perşembe 18:14 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Kongresinde, Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Samsun'da AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Kongresi Atakum Sanat Merkezi’nde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, il ve ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, belediye başkanları ve partililerin katılımı ile yapıldı. 

Kongrede teşkilat mensuplarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kadın kollarının teşkilatın bel kemiği olduğunu belirterek,” "Evlerinden, ailelerinden, işlerinden feragat ederek yaptıkları fedakâr çalışmalarla kadınlarımız, teşkilatlarımızın, Samsun’umuzun ve ülkemizin gücüne güç katıyor. İnşallah yine liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hep birlikte 2023 hedeflerimize doğru yol alacağız. Büyük hedefler yolunda hep birlikte çalışacağız. Coşkumuzu ve heyecanımızı kaybetmeden özverimizle önce 2019’a ardından da 2023’e hazırlanacağız. Hizmetlerimiz geliyor. Birlik ve beraberliğimizi korur hükümetimize güç verirsek hizmetler devam edecektir” diye konuştu. SINIRLARIMIZDA TERÖR YAPILANMASINA İZİN VEREMEZDİK

Afrin’de yapılan operasyonlara da değinen Yılmaz, “Bu coğrafyada yaşamanın hep bir bedeli olduğunu her zaman konuşuyoruz. Etrafımız ateş çemberi. Bizim kimsenin toprak bütünlüğünde gözümüz yok. Ancak sınırlarımızı tehdit eden bir unsur olduğunda da tedbirimizi almak zorundayız. Türk Milleti tarih boyunca her dönem barış ve huzur için savaşmıştır. Bugünde terör örgütlerinin işgal ettiği, o toprakların gerçek sahiplerinin zulme uğrayıp göç etmek zorunda kaldığı Afrin’e giren ordumuz, burayı tüm terör örgütlerinden temizlemektedir. Adı, amacı, kökeni ne olursa olsun, kime hizmet ederse etsin, kimin himayesinde olursa olsun bütün terör örgütleri yok edilecektir. Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki şanlı Türk Ordusu, sınırlarımızda hiçbir terör yapılanmasına asla müsaade etmeyecektir. Rabbim liderimizin ve ordumuzun yar ve yardımcısı olsun” dedi. 

Konuşmalar sonrası seçime gidildi. Kongrede mevcut başkan Sevim Özil güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar, belediye personeli Gökhan Tepebaş'ın cenazesinde gözyaşlarına boğuldu

Hasan Togar, belediye personeli Gökhan Tepebaş'ın cenazesinde gözyaşlarına boğuldu