21 Nisan 2019 Pazar

YUSUF ZİYA YILMAZ: SEÇİMDE HEP BERABER KOL KOLA KOŞTURACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Seçimde hep beraber kol kola koşturacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine yaptığı ziyarette, "Kol kola, hep beraber, ülkemizin ve Samsunumuzun geleceği için gece gündüz durmadan yorulmadan koşturacağız" dedi.

17 Nisan 2018 Salı 21:38 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve yönetim kurulu üyeleri iade-i ziyarette bulundu. 


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, daha önce hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiği AK Parti Atakum İlçe Teşkilatını makamında ağırladı. Ziyarete AK Parti Atakum İlçe Başkanı Avukat Haluk Köksoy ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro  katıldı. 

"Yönetim kurulumuzla birlikte sizleri ziyaret etmek, hasbihal etmek istedik" diyerek sözlerine başlayan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Köksoy, "Yoğun programınız içinde bize de zaman ayırdığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olduğunuzu biliyoruz. Rabbim sizlere kolaylık versin. Başarılı çalışmalarınızla kentimiz yükselen bir değer. İnşallah bunu katlayarak, üst üste daha fazla zirveye taşıyarak Samsun halkımıza güzel hizmetler yapmaya biz de vesile olacağız. AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı olarak 24 saat sizin yanınızdayız" dedi. 2019 İÇİN EL ELE KOL KOLA ÇALIŞACAĞIZ 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Allah hep birlikte güzel işler yapmayı nasip etsin, yolunuz açık olsun. Atakum Samsunumuzun en önemli ilçelerinden birisi. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman beraberiz. 2019 çok uzak değil, yoğun işlerimiz var. Samsunumuzun ve ülkemizin geleceği açısından yoğun çalışmalar olacak. İnşallah kol kola, hep beraber, ülkemizin ve Samsunumuzun geleceği için gece gündüz durmadan yorulmadan koşturacağız. Rabbim yolumuzu açık etsin. Birlik ve beraberliğimizi daim kılsın" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

19 Nisan 2018 Perşembe 02:48

Bizi duyan yok çareszliğe mahkum edildik yıllar oldu mahkemenin yıkım kararı olan ortak alanlarımızda hala içki satışı yapılıyor açıkda canlı konserlerde var kanunların bile hiçe sayılmasının sebebini bilmek istiyoruz haklarımızın ihlal edilmesini suçluların kanun üstünde tutulmasının nedenlerini kim kabul eder bahçerinde içki içip şarkılar söyeyen insanları insanlık ayıbını

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te Kamil Ayvaz isimli şahıs aracın arka koltuğunda ölü halde bulundu

Samsun Canik'te Kamil Ayvaz isimli şahıs aracın arka koltuğunda ölü halde bulundu