26 Haziran 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ: ŞER ODAKLARINA KULAK ASMAYIN!

Yusuf Ziya Yılmaz: Şer odaklarına kulak asmayın!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İlkadım İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin kendisine yaptığı ziyarette, "Şer odaklarına asla kulak asmayın. Tek derdimiz Samsun’un sorunları olsun. Kuru gürültülere kulak asmadan, el ele verip çözeriz Allah’ın izniyle" dedi.

28 Mart 2018 Çarşamba 16:20 GÜNCEL

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay yönetim kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a iade-i ziyarette bulundu.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine yaptığı ziyarette, 2019 seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yusuf Ziya Yılmaz, gerçekleşen ziyarette, "Biz her zaman beraberiz. 2019 çok uzak değil, yoğun işlerimiz var. Şahsi değil, Samsunumuzun, ülkemizin geleceği açısından yoğun çalışmalar olacak" dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim kurulu üyelerine şer odaklarına kulak asmamaları tavsiyesinde de bulunarak, "Her daim sizin yanınızdayız ve desteklerimizi asla esirgemeyiz. İlkadım Samsunumuzun en büyük ilçesi ve önemli bir ilçemiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman beraberiz. 2019 çok uzak değil, yoğun işlerimiz var. Şahsi değil, Samsunumuzun, ülkemizin geleceği açısından yoğun çalışmalar olacak. Sizler kongre sonrasında hızlı bir şekilde çalışmalara başladınız. Allah’ım yolunuzu açık etsin. İnşallah kol kola, hep beraber, ülkemizin ve Samsunumuzun geleceği için çalışacağız. Bu süreçte Samsun'u düşünmeyen çıkar ve menfaati için her şeyi konuşarak bir şeyler yapmaya çalışan şer odaklarına asla kulak asmayın. Tek derdimiz Samsun’un sorunları olsun. Kuru gürültülere kulak asmadan, el ele verip çözeriz Allah’ın izniyle" dedi. 

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Avukat Hakan Ay ise, “Yönetim kurulumuzla birlikte sizleri ziyaret etmek, hasbihal etmek istedik. Yoğun programınız içinde bize de zaman ayırdığınız için öncelikle teşekkür ederiz. Bize her zaman destek olduğunuzu biliyoruz. Rabbim sizlere de kolaylık versin. İnşallah ekibimizle birlikte bütün gayretli çalışmaları göstereceğiz” ifadelerini kullandı. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de traktörün altında kalan Saim Azgın feci şekilde can verdi

Samsun Vezirköprü'de traktörün altında kalan Saim Azgın feci şekilde can verdi