20 Nisan 2019 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ TERME'DE AÇIKLADI: YOL SORUNU ÇÖZÜLENE KADAR ÇALIŞACAĞIZ

Yusuf Ziya Yılmaz Terme'de açıkladı: Yol sorunu çözülene kadar çalışacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesinde Çamlıca Mahallesi’ni Evci Mahallesi’ne bağlayan beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, "Tek bir mahalle yolunda sorun kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

30 Ekim 2017 Pazartesi 20:41 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Terme ilçesinde devam eden yol çalışmalarını inceleyerek “Tek bir mahalle yolunda sorun kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
      
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları sürekli olarak yerinde takip eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette Çamlıca Mahallesi’ni Evci Mahallesi’ne bağlayan beton yol çalışmalarını inceledi. 

Yol çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Yılmaz, “Burada 3 kilometrelik bir beton yol çalışmamız var. Yarısını tamamladık. Proje hayata geçince iki mahalle arasında ulaşım rahat ve konforlu bir hal alacak. Yol ağımızı her geçen gün yenileyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tek bir mahalle yolunda sorun kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah nasip ederse verdiğimiz tüm sözleri tutarak, evlatlarımıza başta yol ve su olmak üzere hiçbir sorunu olmayan bir kent bırakmak için var gücümüzle çalışacağız” açıklamalarında bulundu.
                      

                  
HER YENİ İŞYERİ YENİ BİR UMUT
      
Terme’ye iner inmez esnafların ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnaflarla bir araya geldikten sonra Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u da ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Kasapoğlu Zücaciyenin açılışını gerçekleştiren Başkan Yılmaz, “Her yeni işyeri yeni bir umut, yeni bir heyecandır. İnşallah bu işletmemiz evlatlarımıza bir miras olarak kalır ve uzun yıllarca ayakta tutulur. Rabbim bol kazançlar versin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan o yatırımlar için seçilen yerleri eleştirdi

Samsun MÜSİAD Başkanı Haluk Tan o yatırımlar için seçilen yerleri eleştirdi