22 Ocak 2022 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ TÜRKİYE'NİN MARKA VE EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDA GÖSTERİLDİ

Yusuf Ziya Yılmaz Türkiye'nin marka ve en başarılı belediye başkanları arasında gösterildi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, CNN Türk’te yayınlanan Türkiye Gündemi programında Andy-Ar Araştırma Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Acar, Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş tarafından başarılı belediye başkanları arasında gösterildi.

06 Nisan 2018 Cuma 18:16 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  CNN Türk'te Türkiye'nin marka ve en başarılı belediye başkanları arasında gösterildi. 

    
CNN Türk’te yayınlanan Türkiye Gündemi programında en iddialı ve başarılı belediye başkanları tartışıldı. Sunuculuğunu Ahu Özyurt’un yaptığı Türkiye Gündemi programında yerel seçimler ve peşine takip edecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere bir çok konu görüşüldü. 
    
Türkiye’nin en önemli araştırma şirketi temsilcilerinin katıldığı programda yerel seçimlerde kimler aday olur, kimler başarılı, uzun süre görevde olanlar değişecek mi ? gibi konular görüşüldü. 
                                     
BAŞKAN YILMAZ AŞIRI BAŞARILI 

Andy-Ar Araştırma Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Acar, yaptıkları araştırmaları kamuoyuyla paylaştı. Uzun süredir görevde olan belediye başkanlarının AK Parti bünyesinde siyasette nasıl değerlendirileceği yönünde görüşünü açıklayan Faruk Acar, Türkiye’de uzun süredir görevde olan ve başarı grafiğini katlayarak ilerleten istisnai sayılı belediye başkanları olduğunu söyledi. 

Özellikle Türkiye genelinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bu konuda başı çektiğini ifade eden Acar, “Türkiye’de istisnai, bölgelerinde marka isimler var. Mesela 19 yıldır belediye başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz. Onun dışında da başka yok zaten. Çok başarılı değil, çok aşırı başarılı. Kendi bölgelerinde çok önde olan markalar. Bu isimler önemli ve kalitesini, hizmetlerini, farkını her zaman ortaya koymuştur.” dedi  
     
Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Aktaş’da, çok aşırı başarılı belediye başkanları arasında Yusuf Ziya Yılmaz’ın öne çıktığını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mahir Ünal'dan metal yorgunluğu açıklaması: Artık üzerimizden attık

Mahir Ünal'dan metal yorgunluğu açıklaması: Artık üzerimizden attık