24 Nisan 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ: UZAK YAKIN DEMEDEN SAMSUN'DA HER YERE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Yusuf Ziya Yılmaz: Uzak yakın demeden Samsun'da her yere hizmet götürüyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesine bağlı Canlı- Kürtün arasındaki 10 kilometrelik beton yolda çalışmaların sürdüğünü açıklayarak, "Uzak, yakın demeden Samsun'da her yere hizmet götürüyoruz" dedi.

20 Ocak 2018 Cumartesi 22:41 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Samsun’un her noktasında yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun'un yol ağını beton yollarla değiştiriyor. Beton yol çalışmalarının yapıldığı yerlerden biri olan Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Canlı- Kürtün arasındaki 10 kilometrelik beton yolda ise hummalı çalışma tüm hızıyla sürüyor. 

ŞEHRİN HER İLÇESİNDE HUMMALI BİR ÇALIŞMA VAR

Samsun’un 17 ilçesinde yol sorununun büyük kısmını ortadan kaldırdıklarını belirten Başkan Yılmaz, Canlı-Kürtün Mahalleri arasındaki beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.2019’a kadar bu çalışmaları hızlandırarak sorunsuz bir Samsun inşa etmek için çalıştıklarını belirten Yılmaz, "3 buçuk yılda büyük yol kat ettik. Uzak, yakın demeden her yere hizmet götürüyoruz. Mahallelerimiz konforlu ve güvenli yollara birer birer kavuşuyor. Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanımıza 2014 yılından itibaren giren yerlerde çok hızlı bir şekilde çalışma başlattık. Geçen süreçte büyük yol kat ettik. Şehrimizin her ilçesinde bunun gibi büyük yol çalışmalarının yapımı devam ediyor” diye konuştu. 10 kilometre olan grup yolunun 4 kilometresinin tamamlandığını kalan kısımda da çalışmaların  son hızla devam ettiğini kaydeden Yılmaz, köylerdeki yol sorunu bitene kadar çalışmaları devam ettireceklerini sözlerine ekledi. İncelemenin ardından yolda çalışan işçilere teşekkür eden Yılmaz, hatıra fotoğrafı çekimi sonrası bölgeden ayrıldı.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

22 Ocak 2018 Pazartesi 08:51

Daha şehrin merkezindeki çimenli caddesi 6 nolu hattın seferlerini aksatmadan yapıp yapmadığından bihaber uzağa yakına hizmetten bahseden Allahtan korkmaza siyasetçi denir.(20 ocak 2018 saat 19:00 6.hat nolu otobüsün seferini yaptı mı?)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok açıkladı: Samsunspor'a 300 bin TL destek verdik

Erdoğan Tok açıkladı: Samsunspor'a 300 bin TL destek verdik