26 Nisan 2019 Cuma

YUSUF ZİYA YILMAZ, ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU’NA SAMSUN LOJİSTİK MERKEZİ ANLATTI

Yusuf Ziya Yılmaz, Zehra Taşkesenlioğlu’na Samsun Lojistik Merkezi anlattı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’a gelen AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na Lojistik Merkez hakkında bilgiler verdi.

05 Mart 2018 Pazartesi 19:04 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2019’a Doğru Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu’na katılmak üzere Samsun’a gelen AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na Lojistik Merkezin Samsun ekonomisinde çağ atlatacağını söyledi.


AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan 2019’a Doğru Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumunda Samsun ekonomisinin ve geleceğinin masaya yatırılırken şehrin ekonomik anlamda çağ atlamasını sağlayacak olan Samsun Lojistik Merkezi de konuşulmuştu. Forumun bitmesinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın daveti üzerine Samsun Lojistik Merkezi’nde incelemelerde bulunan AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, merkezin Samsun ekonomisine büyük bir katkı sağlayacağını şimdiden görebildiğini ifade ederek Başkan Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi. LOJİSTİK MERKEZDE DEPOLAR KİRALANMAYA DEVAM EDİYOR

Samsun Lojistik Merkezi’nin coğrafi konumu itibariyle çok güzel bir yere konuşlandığını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Merkezimiz Türkiye’nin dünyaya açılan, kara, demir, hava ve deniz yolunu içinde barındıran sayılı şehirlerden birisi olan Samsun’umuzun ekonomisini şüphesiz yükseltecek. Şehrimizin ekonomik beklentileri bu projeyle birlikte daha da büyüdü. 4 ulaşım ağına sahip bir şehir olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanarak kentimiz üzerinden yapılacak ticaretin arttırılmasına ön ayak olacağız. Bu proje dünün, bugünün değil, yılların projesidir. Tamamlanması bizlere nasip oldu. Depolarımız kiralanmaya başladı. Türkiye’nin her yerinden, hatta dünyanın çeşitli ülkelerinden depo kiralamak üzere firmalar bizlerle irtibat kuruyor. Kısa bir süre sonra full kapasite ile hizmet vereceğimizi umuyoruz. Firmalara vereceğimiz depo hizmetiyle birlikte de yaptığımız yatırımların karşılığını kısa sürede Samsun’umuza kazandıracağımızı umuyoruz” dedi. 

Zehra Taşkesenlioğlu’na ziyaretlerinde AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

06 Mart 2018 Salı 23:46

doğu batı çevre yolu neden yapılmıyor başkan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ABD Büyükelçiliğine saldırı hazırlığında olan 4 DEAŞ üyesi yakalandı

Samsun'da ABD Büyükelçiliğine saldırı hazırlığında olan 4 DEAŞ üyesi yakalandı