24 Ağustos 2019 Cumartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ'A MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANINDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Yusuf Ziya Yılmaz'a MHP'li Belediye Başkanından hizmet teşekkürü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanlığını MHP'de olduğu Asarcık ilçesine 30 Mart yerel seçimlerinden bu yana 26 milyon TL'lik yatırım yaptıklarını açıkladı.

14 Kasım 2017 Salı 19:27 GÜNCEL

Samsun'un MHP'li Asarcık Belediyesi Başkanı Şerif Kılağuz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a ilçeye yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, "Yusuf başkanımız ayrım yapmadı, hizmet yaptı" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık ilçesinde muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi. Belediye meclis üyelerinin de yer aldığı toplantıda söz alan Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, MHP'li belediye olmalarına rağmen Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden hiçbir zaman mahrum kalmadıklarını ifade ederek Başkan Yılmaz'a ve ekibine teşekkür etti. 
          


MHP'Lİ BAŞKAN KILAĞUZ: “YUSUF BAŞKANIMIZ AYRIM YAPMADI HİZMET YAPTI”
    
Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, "Büyükşehir Belediyemiz 2014 yılından beri ilçenin ihtiyacı olan yol ağının yarısını bitirdi. Ne zaman bir ihtiyacımız olsa sıkıntıya düşsek anında Yusuf başkanımızı aradık o da anında bizlere geri dönüş yaptı. Kendisine ilçemize verdiği katkılardan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
          
BİZİM PATRONUMUZ HALKIMIZ, MİLLETİMİZİN HİZMETKÂRIYIZ”
     
Kılağuz'un ardından söz alarak muhtarlara seslenen Başkan Yılmaz, "Allah ağzımızın tadını bozmasın. Burada siyasi ön yargılardan uzak Asarcık'ımızın menfaatlerini önümüze koyduk ilçemizin neye ihtiyacı varsa gündüz demedik çözmek için çalıştık. Çünkü bizim bu makamlara gelirken bir tek derdimiz vardı o da halkımıza hizmet. Biz halkımızın beyi değil hizmetkârıyız. Asıl olan hizmettir. Muhtar da belediye başkanı da hepimiz aynı amaç için bu makamlardayız. Bizim patronumuz halkımız" diye konuştu.  


                       
3 YILDA 26 MİLYON TL YATIRIM
    
Asarcık'ın yıllarca hizmetten mahrum kaldığını ifade eden Başkan Yılmaz,"2014 yılında halkımıza biz söz verdik. İl Özel İdareleri zamanında hizmetten mahrum kalan köylerimizi ihya edeceğiz diye. Çok şükür sözümüzü tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz. İlçemizde sorumluluk alanımızda olan grup yollarımızın yarısını bitirdik. Önümüzdeki kalan süre içerisinde de sıcak asfalta kavuşmayan bir köy yolu bırakmayacağız. Sizler rahat olun arkanıza yaslanın" dedi. Başkan Yılmaz,3 sene içerisinde Büyükşehir Belediyesi olarak Asarcık’a 26 milyon TL yatırım yapıldığını da sözlerine ekledi. 
     
Toplantı sonrası çeşitli köy yollarında incelemelerde bulunan Başkan Yılmaz ,köylülerden gelen saanen keçi talebine de kayıtsız kalmadı. Büyükşehir Belediyesi'nin Vezirköprü İlçesi'nde dağıttığı keçileri hatırlatan köylüler aynı kırsal kalkınma desteğinin Asarcık ilçesinde de yapılmasını istediler. Bunun üzerine Başkan Yılmaz, Vezirköprü'ye bağlı Boğazkoru Mahallesi Muhtarını arayarak Vezirköprü'nün Asarcık'a da örnek teşkil ettiğini söyledi.
 
İnceleme sonrası Başkan Yılmaz Asarcık Belediyesi ve Asarcık AK Parti ilçe Başkanlığını ziyaret etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

FETÖ'nün askeri mahrem yapılanması çökertildi: Tutuklu sayısı 23'e yükseldi

FETÖ'nün askeri mahrem yapılanması çökertildi: Tutuklu sayısı 23'e yükseldi