21 Ağustos 2019 Çarşamba

YUSUF ZİYA YILMAZ'A YAKAKENT İLÇESİ YEŞİLKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Yusuf Ziya Yılmaz'a Yakakent ilçesi Yeşilköy mahallesi sakinlerinden hizmet teşekkürü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret eden Yakakent ilçesine bağlı Yeşilköy mahallesi sakinleri yıllardır süren yol ve su sorunlarının çözüme kavuşturulması nedeni ile teşekkür etti.

06 Şubat 2018 Salı 21:12 GÜNCEL

Samsun'un Yakakent ilçesine bağlı Yeşilköy Mahalle sakinleri toplu halde kent merkezine gelerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a hizmetleri nedeni ile teşekkür ziyaretinde bulundu. 


Samsun'un Yakakent ilçesine  bağlı Yeşilköy Mahalle sakinlerinin yıllardır çektiği yol ve su çilesi Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışma ile son buldu. Çektikleri hasret biten ve köylerine su verilen mahalle halkı bugün Başkan Yılmaz'ı ziyarete ederek yapılan hizmetlere teşekkür ettiler. Başkan Yılmaz, ziyarette köyün en yaşlıları olan Osman ve Ünzile Elma çifti ile de yakından ilgilendi.OSMAN DEDEDEN HAYIR DUASI

81 yaşındayım ve böyle bir hizmeti sadece Büyükşehir Belediyesi ile gördüm diyen Osman dede, "Vatana millete hayırlı hizmetler yapıyorsunuz. Bu hizmetlerinizin devamı için sizlere devamlı dua ediyorum. Eskiden böyle yatırımları sadece şehirlerde görürdük. 81 yaşındayım ve hizmeti sadece Büyükşehir ile gördük. Allah Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve sizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin" dedi.EĞER HİZMET EDEBİLİYORSAK SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE

Sizlerden aldığımız dualar bize bir ömür yetiyor diyen Başkan Yılmaz da, "Sizler baş tacımızsınız. Eğer milletimize hizmet edebiliyorsak, yedi düvelin şeytani hesapları kendi içimizdeki hainlerin kurdukları tuzaklardan ülkemiz ve Cumhurbaşkanımız kurtuluyorsa bu hep sizlerin hayır duaları sayesinde. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza dua edin. Biz hepimiz bu memleketin hizmet kervanında koşan kişileriz. Devamlı mücadele ediyoruz. Zaman zaman düşüyoruz dizimiz kanıyor ama Rabbim o hayır duaları ile bize güç kuvvet veriyor ve yeniden ayağa kalkıp hedefe doğru koşturuyor. Allah sizlere hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin" diye konuştu. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tayvan adasının doğu kıyısında 6.4 şiddetinde deprem oldu

Tayvan adasının doğu kıyısında 6.4 şiddetinde deprem oldu