24 Haziran 2019 Pazartesi

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN 2019 UYARISI: BİR DAKİKAYI BOŞA GEÇİRECEK VAKTİMİZ YOK

Yusuf Ziya Yılmaz'dan 2019 uyarısı: Bir dakikayı boşa geçirecek vaktimiz yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2019 seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "2019’da yapılacak seçimler büyük önem arz ediyor. AK kadrolar olarak bir dakikayı bile boşa geçirecek vaktimiz yok. Çıtayı daha da yükseltmek için çalışacağız" dedi.

21 Kasım 2017 Salı 18:41 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'dan 2019 yılında yapılacak seçim ile ilgili önemli açıklamalar geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör'e yaptığı ziyarette "2019’da yapılacak seçimler büyük önem arz ediyor. Çıtayı daha da yukarılara taşımak için AK kadrolar olarak bir dakikayı bile boşa geçirecek vaktimiz yok" dedi.
    
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör ve ilçe yönetimini ziyaret etti. 
        

                
BÜYÜKŞEHİR OLARAK AYAK BASMADIK YER BIRAKMADIK
   
Ziyarette 2019 yılında yapılacak seçimlere dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Çıtayı daha da yükseltmek için çalışacağız. Bir dakikayı bile boş geçirmeden, düzenli, planlı ve sistemli bir şekilde her zamankinden daha fazla enerji harcamamız gerekiyor. Tekkeköy biliyorsunuz hep rekorlar kıran bir ilçe oldu. Yine rekor kıracağından şüphemiz yok. 2019’da yapılacak seçimler büyük önem arz ediyor. Bizler hiçbir ayrımı gözetmeksizin Samsun sınırları içerisinde her tarafa hizmet ediyoruz. Ayak basmadık yer bırakmadık. Biz nasıl belediyelerde bu denli yoğun çalışıyorsak teşkilatta da sizlerin aynı yoğunlukta çalıştığından eminim. Samsun genel merkezin de çok önem verdiği bir il. Dolayısıyla şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da çok çalışacağız. Çünkü çıta çok yüksek. Daha da yükseğe çıkarmak gibi de bir görevimiz var" dedi.
    
AK Parti Tekkeköy ilçe Başkanı Yusuf Güngör de, ziyaret için Başkan Yılmaz ve Togar'a teşekkürlerini ileterek, "AK Teşkilat olarak bizler de yönetim kurulundaki bütün arkadaşlar partimiz için, ilçemiz için, şehrimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 4 ilçede eş zamanlı FETÖ operasyonu:13 gözaltı

Samsun'da 4 ilçede eş zamanlı FETÖ operasyonu:13 gözaltı