20 Ağustos 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN AK PARTİ TEŞKİLATLARINA RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÇAĞRISI

Yusuf Ziya Yılmaz'dan AK  Parti Teşkilatlarına Recep Tayyip Erdoğan çağrısı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Kavak ve Vezirköprü ilçe Başkanlıklarına yaptığı ziyarette, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Mart 2018 tarihinde Samsun'a yapacağı ziyarete yoğun katılım olması için çağrıda bulundu.

22 Mart 2018 Perşembe 22:04 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Mart 2018 tarihinde AK Parti Samsun İl Kongresine katılacağını açıklayarak, AK Parti Teşkilatlarına çağrıda bulundu.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kongreleri tamamlanan ilçelerde ziyaretlerini sürdürüyor. 

Ak Parti Kavak ve Vezirköprü İlçe başkanlarına hayırlı olsun dileklerini ileten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Teşkilatçılığın hocası AK Partimizin kurucusu, genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan saatler sonra kentimize gelerek partimizin il kongresine katılacak. Ardından her zamanki gibi büyük bir miting ile Samsun halkına seslenecek. Bu sefer mitingin adresi Cumhuriyet Meydanı değil. Kongrenin gerçekleşeceği salonun çevresinde gerçekleşecek büyük buluşmamız. Hepinizi orada görmeyi arzu ediyorum” diyerek kongreye çağrı yaptı. BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR SAMSUN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti teşkilatlarının büyük bir özveriyle çalıştığını da sözlerine ekleyen Başkan Yılmaz, “Partimizin her bir üyesi, her bir sevdalısı birlik ve beraberlik içinde seçimlere hazırlanıyor. Bizi güçlü kılan da her zaman için bu. Sizler her seçimde bu vefanızı gösterdiniz. Teşkilatlarımızda büyük bir değişiklik oldu. İki ilçemizin de başkanı değişti. Ben başarılı olacaklarına inanarak kendilerini tebrik ediyorum. Birlikte daha güzel bir Kavak, daha güzel bir Vezirköprü, daha güzel bir Samsun için çalışacağız” dedi. 

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı ve Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ise, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsun’un her yerinde yaptığı çalışmaları, ilçelerinden de eksik etmediğini belirterek ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

23 Mart 2018 Cuma 22:20

Gel sayın cumhurbaşkanı gel allah için halimizi gör bahçelerimiz işgal edilip bar olduğunda doğanlar asker mahkeme yıkım verdiğindekilerde okullu oldu ama duruyo geçen yıl zabıtaların gözü önünde öteki bahçe sökülüp atıldı dava edin yazısı yolladılar açıkda içenler naralar çalgılar sazlar açık yerlere bl.mühendisleri kapalı aporu tutup canlı müzik ruhsatı verdi kanunlar garibanamı işliyo acaba cumanız mubarek olsun diyen başkanları davet ediyoz şimdi bile denizevler 214 sok atakum samsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak açıkladı: Samsun Karadeniz'in amiral ilidir

Samsun Valisi Osman Kaymak açıkladı: Samsun Karadeniz'in amiral ilidir