16 Temmuz 2019 Salı

YUSUF ZİYA YILMAZ'IN YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDU İŞTE YENİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek isim belli oldu işte yeni büyükşehir belediye başkanı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığından milletvekili aday adaylığı için istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek isim belli oldu.

01 Mayıs 2018 Salı 17:28 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığından milletvekili aday adaylığı için istifa eden Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek isim Başbakan Binali Yıldırım tarafından belirlendi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden 24 Haziran'da yapılacak erken seçim nedeni ile istifa ederek milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek ismin belirlenmesi ile ilgili süreç tamamlandı. Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek ismin belirlenmesi için geçtiğimiz günlerde yapılan temayül yoklamasının ardından, başkanlık için ismi ön plana çıkan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin bugün Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara'ya çağrılmıştı.

Ankara'da yapılan görüşmede Başbakan Binali Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için dört isimden, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine gelecek olan isim olarak belirlediği açıklandı. Yusuf Ziya Yılmaz'dan boşalan koltuğa Binali Yıldırım'ın kararı ile Bafra Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in görevlendirildiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

dülger

02 Mayıs 2018 Çarşamba 02:24

Taşçı başkan önce ilçesindeki halkının huzurunu sağlasın büyükşehire kalana kadar adnan menderes bulvarındaki insanlara ses versin git gel görüşmedi bari yazılan dilekçelere kazanılan mahkeme kararlarına uygulama yapsın yetti canımaza babalarının malı gibi bütün bahçelerimiz açık bar çalgılar cazlar içip içip naralar atanlar haklarımız haramolsun görev yapmayanlara

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yeni Başkanı Zihni Şahin ilk açıklamasını yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yeni Başkanı Zihni Şahin ilk açıklamasını yaptı