27 Haziran 2019 Perşembe

YUSUF ZİYA YILMAZ:SAMSUN BENİM EVLADIM, EVLADIMI ZİHNİ ŞAHİN'E TESLİM ETTİM

Yusuf Ziya Yılmaz:Samsun benim evladım, evladımı Zihni Şahin'e teslim ettim

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini, Zihni Şahin'e devreden AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun benim evladım. Bende evladımı Zihni Şahin'e teslim ettim" dedi.

04 Mayıs 2018 Cuma 14:06 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık koltuğunu Zihni Şahin'e devreden Yusuf Ziya Yılmaz, "Ben Samsun'un hizmetkarıyım. 19 sene Samsun'a ibadet eder gibi hizmet ettim" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini 19 yıldır sürdüren Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran'da yapılacak erken seçim için AK Parti'den Milletvekili aday adayı olduktan sonra boş kalan başkanlık koltuğuna Büyükşehir Belediyesi Meclisinde yapılan seçim ile Zihni Şahin geldi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık binasında yapılan devir teslim töreninde ise 19 yıllık görevini Zihni Şahin'e teslim eden Yusuf Ziya Yılmaz, "Ben Samsun'un hizmetkarıyım. Ölünceye kadar hizkarı olacağım. Samsun benim evladım. Evladımı Zihni Şahin'e teslim ettim. 19 yıl ibadet eder gibi Samsun'a hizmet ettim." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

05 Mayıs 2018 Cumartesi 04:16

Sayın başkan size haklarımızı asla helal etmicez kazandığımız mahkeme kararı var 2011den ama hala işgalle bar olan bahçelerimizde açıkda içip naralar atan insan sürüsü var geçen yılda öteki bahçeler zabıtaların gözü önünde sökülüp bar oldu açık yerlere belediye çevre mühendisleri kapalı raporu ile canlı müzik ruhsatı verdi bu gece 1.30 da bittinaralar iki barı kayıranlara haklarımız haram olsun Atakum Denizevler 214 sokak halkı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Samsun'a verilen 3 müjde de hikaye

CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin: Samsun'a verilen 3 müjde de hikaye