16 Haziran 2019 Pazar

ZİHNİ ŞAHİN 30 MART 2014 YEREL SEÇİM MASRAFLARINI ARABASINI SATARAK KARŞILAMIŞ

Zihni Şahin 30 Mart 2014 yerel seçim masraflarını arabasını satarak karşılamış

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde o tarihte yeniden aday olduğu Bafra İlçe Belediyesi Başkanlığı için yürüttüğü seçim çalışmalarına yönelik masrafları arabasını satarak yaptığı öğrenildi.

25 Aralık 2018 Salı 18:33 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterildiği Bafra İlçe Belediyesi Başkanlığı için seçim çalışması masraflarını arabasını satarak yaptığı ortaya çıktı.


Zihni Şahin edinilen bilgiye göre 30 Mart yerel seçim çalışmaları için gerekli olan maddi kaynağı arabasını satarak sağladı. Bafra Belediyesi Başkanlığı için gerçekleştirdiği seçim kampanyasına ait masrafı belediyenin kasasına yüklemediği bunun yerine aracını satmayı tercih ettiği gündeme geldi. 30 Mart yerel seçimlerini kazanarak yeniden Bafra Belediyesi Başkanı seçilen Zihni Şahin, Yusuf Ziya Yılmaz'ın 19 yıl yürüttüğü Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığından milletvekilliği için istifa etmesi sonrası bu göreve getirilmişti.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Bafra Belediyesi Başkanlığı için yürüttüğü seçim çalışmalarına ait masrafları arabasını satarak karşılayan, o tarihte yeniden Bafa Belediyesi Başkanı seçildikten sonra Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevine getirilen Zihni Şahin, 31 Mart 2019 seçimlerinde aday gösterilmediği için büyükşehir koltuğunu seçilecek olan yeni isme devredecek.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mehmet yalnız

25 Aralık 2018 Salı 22:34

Nasıl bir arabaymışki secim calışmalarında harcadıgı altın kaplama mıydık helal

Hilmi ARSLAN

25 Aralık 2018 Salı 21:17

Adam gibi adamın adıdır Sayın Zihni Şahin Başkanımız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a beklenen kar yağışı geldi

Samsun'a beklenen kar yağışı geldi