20 Haziran 2019 Perşembe

ZİHNİ ŞAHİN ADAY OLUR AMA SİZ ADAM OLAMAZSINIZ! KRALDAN ÇOK KRALCILAR ZİHNİ ŞAHİN'İ YIPRATIYOR

Zihni Şahin aday olur ama siz adam olamazsınız! Kraldan çok kralcılar Zihni Şahin'i yıpratıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı sayın Zihni Şahin, yerel seçimlerde aday olur ama siz adam olamazsınız.. Kraldan çok kralcıların yanlış algı yönetimi yüzünden Samsun halkının samimi bulduğu Zihni Şahin şu son günlerde, algısız algı yöneticileri sayesinde telaşlı, panik havasında konuşan bir kimliğe bürünmüş durumda.

19 Kasım 2018 Pazartesi 19:40 GÜNCEL
Her yerel seçim öncesi Samsun'da AK Parti'nin büyükşehir adayı ile ilgili spekülasyonlar olur ve adaylık için isimler ortaya atılır. Bu da gayet normaldir.. 

Normal olmayan Büyükşehir'i yöneten adamı yönetmeye çalışmak, bunu yaparken de o adamı rezil etmek, itibarsızlaştırmaktır..

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı sayın Zihni Şahin, yerel seçimlerde aday olur ama siz adam olamazsınız.. 

Kraldan çok kralcıların yanlış algı yönetimi yüzünden Samsun halkının samimi bulduğu Zihni Şahin şu son günlerde, algısız algı yöneticileri sayesinde telaşlı, panik havasında konuşan bir kimliğe bürünmüş durumda. 

Sosyal medyada hemen hemen her gün 'Zihni Şahin aday, aday belli oldu Zihni Şahin, O aday değil yalan haber, o isim değil balon çıktı haberlerini hepiniz görüyorsunuzdur. İşte bu algı yönetiminin arkasında, yani perde arkasında bulunan iş bilmezlerin aklı sıra Zihni Şahin algısı oluşturmak için, duygusal kalemşörlere yazdırdıkları zırvalardır bunlar..

Aslında o iş bilmezlerin perde arkasından yönetmeye çalıştıkları bu oyunlar, Samsun halkının gönlünde 'Baba adam, samimi adam, içten adam' gibi ifadelerle anılan Zihni Şahin'i aciz, çaresiz göstermektedir ki, o kraldan fazla kralcılar da bunu anlayacak ne kapasite ne de algı bulunmamaktadır..

Onların tek becerileri Whatsaap'tan güya yalanlattıkları haberlere ait site linklerini panik halinde sağa sola göndermektir. 

Dediğimiz gibi, Zihni Şahin aday olur ama siz adam olamazsınız.. Ki 'bizi öldürmeyen şey güçlü kılar' diye bir söz vardır. 

Perde arkasındaki kraldan çok kralcıların Zihni Şahin'in adaylığı noktasında sanki ortada bir sorun varmış gibi sağa sola haberler, paylaşımlar yaptırmaya devam etmeleri, şu süreçte Zihni Şahin'i güçlü kılmaktan öte zayıf göstermekte ve zarar vermekten başka bir şeye de yaramamaktadır.

Kendine güvenen adamın kaygısı olmaz, anlaşılan o ki Zihni Şahin kendine güveniyor ama perde arkasındaki hokkabazlar güvenemiyor. Panik halindeler, ya başkası olursa.. O başkası da partinin adamı, kurucusu, milletvekili, bakanı... Sözüm ona bu soytarılar, Zihni Başkan gibi partinin adamı olanlara 'Adaylığı gündeme geldi' diye savaş açıyor. sosyal medya hesaplarından hakaretler ettiriyor. Kendisi dışında bir  ismin gündeme gelmesine tahammül edemeyenler bu durumu algı operasyonu olarak görüyor ve buna duygusal kalemşörler aracılığı ile karşı hamlelerle yanıt veriyor yada verdiriyor..

Sayın Zihni başkan, geldiğiniz günden itibaren bu şehirde güzel bir hava yakaladınız. Samsunspor taraftarından tutun sanayi esnafına kadar geniş bir alanda kısa sürede saygı, sevgi, güven kazandınız.. 

Ancak şu süreçte perde arkasından iş yaptığını sananlar sizi zayıf, panik içinde, aday olamayacak korkusu yaşayan bir insan olarak topluma gösteriyor. Siz ki; Feriştahına meydan okumuşsunuz, sizin perde arkasından algı yönetimine (bunu yönetememe diyorlar) hiç mi hiç ihtiyacınız yok. Sizin algınız Samsun halkının kafasında gönlünde tamdır rahat olun.. Danışmanlarınıza, kraldan çok kralcı olanlara söyleyin iş yapıyoruz diye daha fazla yıpratmasınlar sizi..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Mehmet Tektaş

23 Kasım 2018 Cuma 10:10

Zihni bşk.sessiz beyefendi insanları ayrıştırmayan birine benziyor,bafradan niye kovulsun

Canikli

20 Kasım 2018 Salı 01:06

Çorum adayı kim. Orayı bilirsiniz.

Bafrali

19 Kasım 2018 Pazartesi 20:13

Bunu kim ilk dile getirecek diye bekliyordum. Tebrik ederim. Bafradan kovulan adamı alıp büyükşehire getirirsen olacağı bu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adaylığı için AK Parti Mustafa Demir üzerinde mutabakata vardı

Samsun Büyükşehir adaylığı için AK Parti Mustafa Demir üzerinde mutabakata vardı