20 Ocak 2020 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN ATAKUM İÇİN PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK! ATAKUM İÇİN BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Zihni Şahin Atakum için projelerini açıklayacak! Atakum için büyük hedeflerimiz var

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkanı Zihni Şahin, projelerini ve yatırım planlarını Samsunlularla paylaşıyor. Şahin, "İnsanları mutlu, yaşam standardı yüksek bir Atakum için yola koyulduk" dedi

13 Mart 2019 Çarşamba 14:20 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı seçilmesi halinde ilçede 5 yıl içerisinde uygulayacağı proje ve yatırımlarını 14 Mart Perşembe günü saat 19.00’da, Atakum'daki Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde kamuoyuna tanıtacak. 


DAHA MAVİ, DAHA YEŞİL, DAHA HUZURLU
Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Zihni Şahin, "Atakum'un daha mavi, daha yeşil, daha huzurlu, daha mutlu, daha gelişmiş ve dünyanın tanıdığı, bildiği bir şehir olması, Atakumluların hayat standartlarının çok daha yükselmesi için hazırladığımız projelerimizin tanıtım toplantısına tüm hemşehrilerimi davet ediyorum. Hemşehrilerimin katılımları mutluluk ve onur verecek" diye konuştu.

'SOSYAL BELEDİYECİLİK'TEN 'AKILLI ŞEHİR'E
Son derece başarılı bir ekip ile Atakum'u yönetmeye hazır olduklarını söyleyen Zihni Şahin, "Sosyal belediyecilik, kültür ve sanat, çevre ve kent estetiği, aile, kadın ve çocuk, gençlik ve eğitim, spor ve sağlık, akıllı şehir ve ulaşım, kentsel tasarım ve planlama, kent kimliği ve sosyal hayat ve şehir ekonomisi başlıkları altında topladığımız projelerimiz ile Atakum'u büyük hedeflere ulaştıracağız" dedi.ATAKUM, TÜRKİYE'DE FARKINDALIK YARATACAK
'Açıklık, şeffaflık ve hesap verilebilirlik' ilkesiyle hareket edeceklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkanı Zihni Şahin, açıklamasında ayrıca şunları söyledi:

"Halkla birlikte yönetim anlayışı içerisinde ortak aklı esas alacağız. Ben yaptım anlayışı ile hareket etmeyeceğiz. Atakumumuzu kültür ve sanat, turizm, gençlik, eğitim, çevre, mimari, spor, sağlık, kırsal kalkınma, başta engellilerimiz olmak üzere tüm dezavantajlı kesimlere yönelik hizmetlerimiz, organik tarım, yaşlılar, kadınlar, aile ve çocuk, ulaşım, şehir planlaması,  sosyal hayat ve ekonomik canlılık, akıllı şehir gibi alanlarda yapacağımız hizmet ve hayata geçireceğimiz projelerle başta Samsunumuz olmak üzere, ülkemizde bir farkındalığı olan bir şehir haline getireceğiz. 

ULUSLARARASI ALANDA PRESTİJLİ KENT
Bu şekilde Atakumumuzu dünyada daha çok tanınır, uluslararası alanda daha çok prestiji olan bir şehir olacaktır. İnsanlarımızın mutlu, huzurlu, güvenli, hayat standardı yüksek ve yaşamı kolaylaşmış olmasını istiyoruz. Tüm bunları birlikte başaracağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

14 Mart 2019 Perşembe 10:57

Atakum sahiline 5 yıldızlı oteller yapılmalı istihtam sağlanmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Saathane Meydanında Rasim Sabah'ı öldüren polisin cezası belli oldu

Samsun'da Saathane Meydanında Rasim Sabah'ı öldüren polisin cezası belli oldu