19 Ağustos 2019 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN KAZA GEÇİREN İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI ZİYARET ETTİ

Zihni Şahin kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı ve milletvekili adaylarını ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kırıkkale’de kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarını hastanede ziyaret etti.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 14:59 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kırıkkale’de kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarını hastanede ziyaret ederek sağlık durumları ile ilgili bilgi aldı.


İYİ Parti'nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına katılmak üzerine Ankara’ya giden Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, milletvekili adayları İbrahim Özyer ve Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer’in bulunduğu araç, Kırıkkale yakınlarında şarampole yuvarlandı.  
    
Kazada yaralanan İYİ Parti heyeti, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı. Kazayı partisinin Ankara’da yapılacak olan toplantısına gitmek için yolda olan ve bu sırada öğrenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yaralı hemşehrilerini hastanede ziyaret etti. Ailelerine üzüntüsünü dile getirip ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulunan Başkan Şahin, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi dekan yardımcısından sağlık durumları hakkında bilgi aldı. 
  


Kazadan büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Başkan Zihni Şahin, "İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adayı İbrahim Özyer başka üzere araçta bulunan meclis üyemizin trafik kazası geçirdiğini öğrendim. Dekan yardımcımızı ziyaret edip, doktorlardan sağlık durumları hakkında bilgi aldım. İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü Bey ile milletvekili adayı İbrahim Özyer beyin yoğun bakımda olduğunu öğrendim. 48 saat gözlem altında tutulacaklar. Başta Ömer Bey ve İbrahim Bey olmak üzere tüm yaralı hemşehrilerimize Allahtan şifa diliyorum. İYİ Partili arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve Cenab-ı Allahtan acil şifalar diliyorum. Umuyorum ki yaralı olarak hastaneye kaldırılan arkadaşlarımız  en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar.” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

OMV'nin Samsun'da bulunan elektrik santrali Bilgin Enerji'ye satıldı

OMV'nin Samsun'da bulunan elektrik santrali Bilgin Enerji'ye satıldı