18 Ağustos 2019 Pazar

ZİHNİ ŞAHİN KIZILIRMAK DELTASINDA YAŞAYAN KÖYLÜLERE 'ASLA ENDİŞENİZ OLMASIN' DEDİ

Zihni Şahin Kızılırmak Deltasında yaşayan köylülere 'Asla endişeniz olmasın' dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde yaşayan Doğanca mahallesi sakini kadınlara deltada bulunan köylülerin alandan çıkartılacağı dedikoduları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu dedikodulara kulak asmayın" dedi.

08 Kasım 2018 Perşembe 19:16 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde yaşayan Doğanca mahallesi sakinleri ile bir araya geldi, deltada bulunan köylülerin alandan çıkartılacağı yönündeki dedikodularla ilgili açıklama yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hedefinde üretmek olan herkesin destekçisi olduklarını söyledi. Başkan Şahin,Bafra ilçesi Doğanca Mahallesi'nde yaşayan kadınlarla bir araya geldi.

Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile deltada yaşayan köylü kadınlara yönelik yapılan projelerin devam ettirileceğini söyledi.

KÖYLÜ KADINLARIMIZIN BÜYÜKŞEHİR OLARAK YANINDAYIZ
Köylerde yaşayan kadınların ürettiği el emeği ürünlerin Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile paraya çevrildiğini ve kadınlara ekonomik destek sağlandığını vurgulayan Şahin, Biz belediye olarak hanım kardeşlerimizin ürettiği el emeği ürünleri alıp destek vermek için her zaman yanlarında olacağımızı vurguladık. Özellikle doğal ürünlerden yapılan malzemeleri alacağız. Samsun un hediyelik eşyalarını doğal ürünlerden el emeği ile oluşan ürünlerden temin edelim diye düşünüyoruz. Bu konuda her zaman hanım kardeşlerimizin yanınızda olacağız. Gelen misafirlere sizlerin yaptığı ürünleri sunmak istiyoruz" dedi.

SİZLER DELTANIN GERÇEK SAHİPLERİSİNİZ
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde yaşayan köylülerin de alandan çıkarılacağı dedikodularının halen devam ettiğini de ifade eden Şahin, "Asla endişeniz olmasın. Bu dedikodulara kulak asmayın. Sizler deltanın gerçek sahiplerisiniz. Burası da sizlerle beraber güzel. Bu yüzden yaptığımız projelere sizleri dahil etmek istiyoruz. Buralara sahip çıkmak ta sizlere düşüyor" diye konuştu. Başkan Şahini kadınlarla buluşmasının ardından Bafra Süleyman Türk Caddesinde devam eden kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek cadde esnafı ve vatandaşları ile selamlaştı. Şahin'e programlarda Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Suat Kılıç Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacak mı

Suat Kılıç Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacak mı