19 Nisan 2019 Cuma

ZİHNİ ŞAHİN, MUHTARLARA SESLENDİ: HİZMET İÇİN GÜÇLÜ HÜKÜMET GÜÇLÜ MECLİS GEREKİYOR

Zihni Şahin, muhtarlara seslendi: Hizmet için güçlü hükümet güçlü meclis gerekiyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Canik İlçesi Muhtarlar Derneğinde muhtarlara seslenerek 24 Haziran seçimleri için, "Güçlü ve gelişmiş bir Türkiye için güçlü bir hükümet ve güçlü bir meclis gerekiyor" dedi.

08 Haziran 2018 Cuma 18:59 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Canik İlçesi Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Ahmet Seven ve Canik Mahalle muhtarları ile bir araya geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni  Şahin, Canik Muhtarlar Derneği binasında yaptığı konuşmada; “Türk Milletinin düşmanı çok. Bizim bizden başka dostumuz yok gibi bir durumdayız. O nedenle bize çok iş düşüyor. Bir ve beraber olmak zorundayız. Dayanışma içinde olursak bize yönelik olan tuzakları, komplolaları bozarız. Eğer bizde birbirimize düşersek, birliğimizi bozarsak düşmanlarımızın istediği şeye hizmet etmiş oluruz. Unutmayalım ne zaman bu ülkede güçlü hükümetler kurulduysa önemli hizmetler yapılmış, ne zaman güçsüz, zayıf hükümetler olduysa da hiçbir hizmet yapılamamış. AK Parti döneminde bir istikrar yakalandı. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda büyük hizmetler verildi. Kısacası tüm bu hain planları bozmak için güçlü bir yönetim, güçlü bir hükümet, güçlü bir de meclis olması lazım. Bu güçlü bir Türkiye için ülkenin gelişmesi için katkı sağlayacaktır. Örneğin 15 Temmuz’da güçlü bir hükümet, kararlı bir lider olmasaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.” diye konuştu.

Zihni Şahin’e ziyareti sırasında AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler de eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

09 Haziran 2018 Cumartesi 22:03

Sayın başkan bahçelerimiz işgal edilip bar olduğunda doğanlar asker magkeme yıkım verdiğindekilerde okullu oldu ama hala açıkad içip naralar atan çalgılar sazlar var kapalı diye iki belediye vanlı müzik ruhsatı verdi duvarsız çatısız yerlere on gündür yıkım kararı olan yerler betonlanıyor dilekçe verdik engelleyen yok yıkılcak binada yok açık bahçeler kanunlar güçlüleremi işletilmiyo acaba bize yaşatanlar sarhoşlarla iç içe yaşamayı hangi ahlaklı kabul eder Denizevler 214 sok atakum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'a yapılan sağlık yatırımlarını tek tek açıkladı

Sağlık Bakanı Demircan Samsun'a yapılan sağlık yatırımlarını tek tek açıkladı