21 Ağustos 2019 Çarşamba

ZİHNİ ŞAHİN, MUSTAFA DEMİR'İN ADAY OLARAK AÇIKLANDIĞI TOPLANTIYA KATILMADI

Zihni Şahin, Mustafa Demir'in aday olarak açıklandığı toplantıya katılmadı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılmadı.

24 Kasım 2018 Cumartesi 18:05 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, eski bakan Mustafa Demir'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak açıklandığı aday tanıtım toplantısına katılmaması dikkat çekti.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İstanbul  Haliç Kongre Merkezinde aday tanıtım toplantısı düzenleyerek 14 büyük şehir ve 26 ilin belediye başkan adayını açıkladı. AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı ise Erdoğan tarafından Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Mustafa Demir olarak açıklandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladığı isimlerle birlikte kürsüye illerin il yönetimi, milletvekilleri ve aday gösterilmeyen mevcut belediye başkanlarını da davet etti. Samsun adayının Mustafa Demir olarak açıklanması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekilleri ve il yönetimini kürsüye çağırdı. Ancak aday gösterilmeyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin kürsüye gelmedi. 

Bu durum Zihni Şahin'in ipleri koparttığı yorumlarına neden olurken, edindiğimiz bilgilere göre şuan İstanbul'da bulunan Zihni Şahin'in aday tanıtım toplantısına davet edildiği ancak kendi kararı ile bu toplantıya katılmadığı öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsunlulara minnettarım dedi AK Parti ile ipleri kopartıp kopartmadığını açıkladı

Zihni Şahin Samsunlulara minnettarım dedi AK Parti ile ipleri kopartıp kopartmadığını açıkladı