19 Ağustos 2019 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN, SAMSUN İTFAİYESİNE ATANAN MENZİLCİ MÜDÜR İLE POZ VERDİ

Zihni Şahin, Samsun İtfaiyesine atanan menzilci müdür ile poz verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İtfaiye Haftası nedeni ile itfaiye personeli ile bir araya gelirken, Samsun İtfaiyesine atandığı gündeme gelen menzil cemaatine mensup müdür ile görüntü vermesi dikkati çekti.

24 Eylül 2018 Pazartesi 14:32 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ateş savaşçısı olarak tabir edilen itfaiye teşkilatı mensuplarıyla bir araya gelerek İtfaiye Haftası’nı kutladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin ve beraberindekiler 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla Başkan Şahin'i makamında ziyaret etti. İtfaiyecilerin haftasını kutlayan Şahin, itfaiye ekiplerinin mesai kavramı gözetmeksizin yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunu söyledi.

YAPTIĞINIZ GÖREV ÇOK KUTSAL
İtfaiye çalışanlarının çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirten Şahin, “Yaptığınız görev çok kutsal bir görev. Belediye birimleri içerisinde kesintisiz 24 saat görev yapan en önemli birimlerden bir tanesisiniz. Sizler vatandaşın en zor anında yer alıyor, onların sıkıntılarını gidermek için can simidi görevi yapıyorsunuz. Sizin başarınız demek Büyükşehir’in başarısı demektir. Tüm itfaiye çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor, gösterdiğiniz başarılar ve özveri için teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki gerçekten bu işi dört dörtlük yapan herkesin evine götürdüğü ekmek anasının ak sütü gibi helaldir. ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ederek, haftanızı kutluyor ve nice haftalarda hep birlikte olmayı diliyorum” diye konuştu.

Samsun İtfaiyesi personelinin gerçekleştirdiği ziyarette bir süre önce itfaiyeye müdür olarak atandığı gündeme gelen ve Menzil cemaatine mensup olduğu ileri sürülen E.Ö'nün de yer alması dikkat çekti.

REKTÖR VE SPORCULARI AĞIRLADI
İtfaiyecilerin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Büyükşehir Belediyesi Anakentsor Kulübü Basketbol ve Voleybol takımı sporcları ile kulüp yöneticilerini ağIıladı. Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

MENZİLCİ MÜDÜR İDDİASINA AÇIKLAMA
Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesinden görev yaparken, Samsun İtfaiyesinde bir birime müdür olarak atanan E.Ö, Menzilci olduğu iddiasının gerçeği yansıtmadığına dikkati çekerek, şu açıklamayı yaptı.
"www.samsunkenthaber.com.tr isimli web sitenizde 19.09.2018 tarihli “Samsun İtfaiyesine Menzilci Müdür” başlıklı ve 24.09.2018 tarihli “Zihni Şahin, Samsun İtfaiyesine Atanan Müdür İle Poz Verdi.” başlıklı şahsımı, Kurumumu ve Büyükşehir Belediye Başkanı’mızı yıpratmaya yönelik bu iki (2) haber gerçeği yansıtmamaktadır.Hiçbir  hukuki ve maddi delile dayanmayan bu haberlerin içerikleri de büyük oranda şahsımla alakalı değildir. Haberin içeriği doldurup süslenmek amacıyla Sağlık Bakanlığı’yla alakalı şahsımla alakası olmayan bilgiler eklenmiştir.  Şahsıma, Kurumuma ve Başkanımıza kasti bir şekilde saldırı amacı taşıyan bu delilsiz haberleri yasal süreler içerisinde kaldırmanızı, hemen ardından ivedilikle bir tekzip metni yayınlamanızı talep ediyorum. Aksi halde bütün yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim"

(Tekzip metinleri mahkeme kararları doğrultusunda yayınlanmaktadır. Yukarıda yer alan açıklama ise iyi niyet çerçevesinde mahkeme kararı olmadan kişi ve kişilerin hak ve hukukuna saygı çerçevesinde yayınlanmaktadır.)


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da müteahhit siyasetçi ile ilgili şok edici iddialar ortaya atıldı

Samsun'da müteahhit siyasetçi ile ilgili şok edici iddialar ortaya atıldı