25 Haziran 2019 Salı

ZİHNİ ŞAHİN SAMSUN SEBZE VE MEYVE HALİ ESNAFLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Zihni Şahin Samsun Sebze ve Meyve Hali esnaflarının sorunlarını dinledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Sebze ve Meyve Hali’ne giderek esnafın sorunlarını dinledi, "Sorunlar çözülecek" dedi.

03 Temmuz 2018 Salı 17:37 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Sebze ve Meyve Hali’ne giderek esnafın sorunlarını dinledi. 


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile beraber Samsun Sebze ve Meyve Hali esnaflarını ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, esnafların kendisine ilettiği sorunların en kısa sürede çözüleceğinin müjdesini verdi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,Samsun Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları Derneği Başkanı Burhan Ekiz'in verdiği kahvaltıya misafir oldu. Hal ziyareti ve kahvaltı programında Başkan Şahin'e AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman,Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis 2.Başkanvekili Yavuz Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Vatansever eşlik etti.HAL ESNAFI ASLA YALNIZ DEĞİLDİR
Kahvaltı sonrası haldeki işyerlerini tek tek gezerek “Hayırlı işler” dileklerini ileten, esnafların istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Şahin,sıkıntıların en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını söyledi. Hal esnafı asla yalnız değildir diyen Şahin,"Halkımızın sebze ve meyveyi taze tüketebilmesinin yolu temiz halden geçer. O bakımdan burası bizim mutfağımızdır. Buradaki ortamın güzelleşmesine biz de önem veriyoruz. Sıkıntılar ile ilgili notlarımızı aldık. En kısa sürede çözüme kavuşturulacağından şüpheniz olmasın" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

03 Temmuz 2018 Salı 18:15

Sayın başkan siz yenisiniz bizim sorunumuz kangren oldu çözülürmü bilinmez 2011 de mahkemeyıkım kararı var hala tüm bahçelerimiz açık bar 2016 da zabıtalrın yanında öteki bahçe işgaledildi yazı yolladı Çevre Yapı Denetim Zabıta müdürleri dava edin dalga geçtiler Bu ramazan boyu tekrar betonlandı dilekçe verdik tınlamadılar Kanun var ama arkamız yok İki bar kanun üstümü Kendilerinin bahçesinde Hangi ahlak kabul eder yıllarca açık bahçelerinde içki içenlerineyin karşılığı bize yaşatıyorl

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o ilçede operasyon! 1 milyon ve 100 milyon dolarlık banknot ele geçirildi

Samsun'da o ilçede operasyon! 1 milyon ve 100 milyon dolarlık banknot ele geçirildi