19 Ağustos 2019 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN: SAMSUN'A HİZMET ATAĞI DEVAM EDECEK

Zihni Şahin: Samsun'a hizmet atağı devam edecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Salıpazarı ilçesinden gelen 20 mahalle muhtarını makamında ağırlayarak, "Hizmet atağı Yusuf Ziya Yılmaz'ın bıraktığı yerden devam edecek" dedi.

22 Mayıs 2018 Salı 15:52 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Salıpazarı ilçesinden gelen 20 mahalle muhtarını makamında ağırladı. 


Samsun'un Salıpazarı ilçesinden gelen 20 muhtar gerçekleştirdikleri ziyarette yeni görevi için Zihni Şahin'e hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de  Yusuf Ziya Yılmaz döneminde ilçelerine aldıkları yatırımlardan ötürü teşekkür ettiler.

Samsun'un 17 ilçesinde Büyükşehir yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin de, "Yusuf Ziya Yılmaz beyin bıraktığı yerden  hizmet atağı hız kesmeden devam edecek. Verilen tüm sözlerin yerine getirilmesi için var gücümüzle sonuna kadar mücadele edeceğiz. Hizmetlerimizi  gerçekleştirmede    en önemli vazife de elbette siz muhtarlarımıza düşüyor. Demokrasi  insan onuruna yakışan  en önemli rejim. Bu rejimin ilk basamağı da halkla birebir temas içerisinde, diyalog içerisinde olan siz muhtarlarımızsınız. Yaşadığımız bölgelere hep birlikte gönül rahatlığı ve dayanışma içerisinde hizmet edeceğiz. Muhtarlarımız kendi yaşadıkları mahallenin müşterek ihtiyaçlarını dile getirecek. Bizler de birlikte çözüm üreteceğiz. Ben tekrardan sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. 

Muhtarların ziyaretinin ardından Başkan Şahin, kamu kurumları, dernek, sendika, oda ve birliklerden gelen misafirlerini tek tek kabul ederek hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

deniz can

23 Mayıs 2018 Çarşamba 02:42

Sayın başkan Yusuf Ziya beyin bıraktığı yerden değilde başlamadığı yerden başlasanız çok iyiolur bina bahçelerimiz işgale Burma başkanla başladı Bektaş başkanla devam etti Taşçı başkanlataçlandı devam etti dava ettik yıkım kazandık 2011 de yıkılmadı geçen yılda zabıtaların gözü önünde öteki bahçeler işgal edildi seyredip dava edin yazısı geldi açık yerlere canlı müzik ruhsatı verdibelediyeler açıkda içenler naralar çalgılar sazlar Atakum denizevler 214 sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Akif Çağatay Kılıç ve Hasan Basri Kurt Samsun'a teşekkür etti

Akif Çağatay Kılıç ve Hasan Basri Kurt Samsun'a teşekkür etti