18 Ağustos 2019 Pazar

ZİHNİ ŞAHİN: SAMSUN'DA İŞSİZLİK SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN YATIRIMCI ŞART

Zihni Şahin: Samsun'da işsizlik sorununun çözümü için yatırımcı şart

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, işsizlik sorununu çözmek için Samsun'a yatırımcı çekmek zorunda olduklarını açıklayarak, "Samsun için kendimizi her konuda feda etmeye hazırız" dedi.

09 Ağustos 2018 Perşembe 18:29 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihhi Şahin, kentin gelişip kalkınması, işsizlik sorununun çözümü için yatırımcıya ihtiyaç olduğunu belirterek, "Samsun'a yatırımcı çekmemiz şart" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kavak Dernekler Federasyonu'na iade-i ziyaret yaptı.

KADEF Genel Başk. Op. Dr. Yılmaz Karagöz ve Yönetimi tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hemşeri derneklerinin önemine vurgu yaptı.HEMŞEHRİ DERNEKLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Şahin, "Hemşehri dernekleri, kuruldukları kentlere kültürel anlamda büyük zenginlikler katar. Aynı şekilde hemşehriler arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlar. Bu anlamda yerel yönetim olarak, bizler de hemşehri derneklerine önem veriyoruz. Sivil Toplum kuruluşları ile koordineli bir şekilde çalışmayı, Samsun'un gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli görüyoruz" dedi.SAMSUN'A YATIRIMCI ÇEKMEMİZ ŞART!
Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladığından beri Samsun'u bütün kesimleriyle birlikte kucakladığını da söyleyen Zihni Şahin, "Bizim şehrimiz Samsun. Samsun'u kalkındırır geliştirirsek ülkemizi de kalkındırmış oluruz. Biz olaya böyle bakıyoruz. En önemli sorun istihdam. Samsun'a yatırımcı çekmemiz şart. Organize Sanayi Bölgelerimizin gelişmişliğini artırmalıyız. Şehrimizin üç potansiyeli var. Tarım, Sanayi ve Turizm. Bunlar olmazsa olmazımız. Mutlaka bu potansiyelleri geliştirmek zorundayız. Kısacası her anlamda şehrimizi kalkındıracağız. Çünkü biz Samsun için kendimizi her konuda feda etmeye hazırız" ifadelerini kullandı.

KADEF Genel Başkanı  Op. Dr. Yılmaz Karagöz de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Başkan Şahin'e teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini ifade ettiler. Şahin'e ziyaret sırasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Turizm Genel Müdürü Erdal Baş eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

10 Ağustos 2018 Cuma 10:35

samsun un zengin iş adamlarını samsun a yatırım için ikna edilmeli bedava arsa hemen hazırlanmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç: Milli manevi değerlere bağlı gençlik hedefliyoruz

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç: Milli manevi değerlere bağlı gençlik hedefliyoruz