21 Şubat 2019 Perşembe

ZİHNİ ŞAHİN SAMSUN'DA ÖNCELİKLİ OLARAK ÇÖZÜME KAVUŞTURULACAK SORUNLARI AÇIKLADI

Zihni Şahin Samsun'da öncelikli olarak çözüme kavuşturulacak sorunları açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, çözüme kavuşturacakları sorunlar arasında Gülsan Sanayi Sitesi, Kentsel Dönüşüm, trafik ve otopark ile işsizlik sorununun bulunduğunu açıkladı.

19 Temmuz 2018 Perşembe 18:05 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun'un öncelikli olarak çözüme kavuşturulacak sorunları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, Samsun'un önemli sorunları arasında Gülsan Sanayi Sitesi, Kentsel Dönüşüm, trafik ve otopar ile işsizliğin bulunduğunu açıklayarak, "Bu sorunları kesinlikle çözeceğiz" dedi.

GÜLSAN SANAYİ SİTESİNDE HİÇ BİR ESNAFIMIZ MAĞDUR OLMAYACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, binlerce esnafı ve aileyi ilgilendiren Gülsan Sanayi Sitesi sorununu ortak akıl ile çözeceklerini ifade ederek; “Gülsan Sanayi sitesi esnafımızı il başkanımız, ilçe başkanımız, belediye başkanımız ile 3 kere ziyaret ederek, esnaflarımız ile toplantılar yaptık. İstişarelerde bulunduk. Sorunlarını dinledik. Hiçbir esnafımız mağdur olmayacak. Ortak akıl ile birlikte hareket edeceğiz.” Dedi.
                          


KENTSEL DÖNÜŞÜMLE SAMSUN YENİLENİYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yeni projeler hakkında da bilgi vererek, şunları söyledi: “ Samsunumuzun önemli gördüğümüz bazı problemleri var. Bunlar için hazırlıklarımızı başlattık. Özellikle ciddi bir trafik problemimiz var. Bu probleme bugün neşter vurmazsak, bu problem çözülemez hale gelecek. Bu nedenle Akıllı Ulaşım Sistemlerini Samsunumuz ile buluşturuyoruz. Trafik ve otopark konusunu kesinlikle çözeceğiz. Samsunumuzda Kentsel Dönüşümü başlatıyoruz. Samsunumuzun önemli bir bölümü kentsel dönüşümle yenilenecek. Yeni mahalle olmuş olan köylerimizde ki beton yol çalışmalarını hızlandırdık. Bu çalışmalar devam edecek. 17 İlçemizde ki en önemli problemleri kesinlikle çözüyoruz. İş adamlarımız, sanayicilerimiz ile Samsunumuzun ekonomisi için birlikte olacağız. İşsizliği azaltmak için istihdamın artırılmasına gayret ediyoruz. Bafra, Çarşamba ve Vezirköprü ovalarımız var. Samsunumuz bir tarım merkezidir. Tarımı destekleyeceğiz. Samsunumuzun bugünü güzeldir. Biz geleceğini daha güzel hale getireceğiz. İnsan merkezli, ortak akıl ile halkımızın içinde olarak sevgiyle ve halkımızla birlikte yürüyeceğiz. 7/24 değil tabiri caizse 7/25 çalışacağız.” Dedi. 
              

              


BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı: “ Birlikten kuvvet doğar. Bulunduğumuz her makam ve mevki hizmet yeridir. Buralarda devletimize ve milletimize hizmet için varız. Kendi ikbalimizi değil devletimizi ve insanlarımızı düşünmeliyiz. Samsunumuz büyük potansiyelleri ve insan kaynaklarına sahip bir şehrimizdir. Siyasi irademizi temsil eden milletvekillerimiz, il ve ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerimiz, tüm mensuplarımızla bir ve beraber yürüyeceğiz. Kamu kurum ve kuruluşlarımız valimiz, protokolümüz, kaymakamlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, üniversitelerimiz, basınımız, muhtarlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleri ile birlikte olacağız. Kısacası Birlik ve beraberliği esas alacağız.” dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

20 Temmuz 2018 Cuma 14:08

Batı ve doğu çevreyolları halen yapıla cak kimse sahip çıkmıyor atakum trafiği felç şehir merkezine zaten girilmiyor otopark yok ama çiçek var lale var peysaj güzel yollar çukur içerisinde bir makam arabasından ininde yolda yürüyün

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da hastaneye götürülen mahkum görevlilerin dalgınlığını fırsat bilip firar etti

Samsun Bafra'da hastaneye götürülen mahkum görevlilerin dalgınlığını fırsat bilip firar etti