17 Haziran 2019 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN SAMSUNLULARA MİNNETTARIM DEDİ AK PARTİ İLE İPLERİ KOPARTIP KOPARTMADIĞINI AÇIKLADI

Zihni Şahin Samsunlulara minnettarım dedi AK Parti ile ipleri kopartıp kopartmadığını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Partinin kendisini yeniden aday göstermemesi sonrası yaptığı açıklamada kendisine destek veren Samsun halkına minnettar olduğunu söyledi, AK Parti ile ipleri kopartıp kopartmadığını açıkladı.

24 Kasım 2018 Cumartesi 18:27 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Parti'nin Mart 2019 yerel seçimleri için Mustafa Demir'i aday göstermesi sonrası ilk açıklamasını yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için aday gösterilmemesi ile ilgili,  "Benim muhabbetim makamlarla ve koltuklarla değil halkımızla olmuştur. Olmaya devam edecektir."  açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Haliç Kongre Merkezinde düzenlediği aday tanıtım toplantısına da katılmayan Zihni Şahin, kendisine destek veren Samsun halkına ise minnettar olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

Zihni Şahin, aday tanıtım toplantısına katılmaması nedeni ile gündeme gelen ipleri koparttı iddiasınada yanıt vererek, AK Parti ile bağlarını kopartmadığını söyledi.

AK Parti'nin yeniden aday göstermediği Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, açıklamasında, şunları dile getirdi.
" 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimiz, Samsunumuz ve hemşerilerim için hayırlı olmasını yüce ALLAH'TAN niyaz ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çok değerli Halkımıza hizmet anlayışım, sevgim ve saygım devam edecektir. Hiç bir anında rol yapmadığım Hayat anlayışım gereği Son nefesime kadar her zaman ve her yerde kapım halkımıza sonuna kadar açık olacaktır. Benim muhabbetim makamlarla ve koltuklarla değil halkımızla olmuştur. Olmaya devam edecektir. Tüm hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Sevgiyle birlikte yürümeye devam edeceğiz."
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan: Adaylarımız titiz bir çalışma sonucu belirlendi

Çiğdem Karaaslan: Adaylarımız titiz bir çalışma sonucu belirlendi