25 Nisan 2019 Perşembe

ZİHNİ ŞAHİN: SAMSUN'UN HER SORUNUNA NEŞTER VURACAĞIZ

Zihni Şahin: Samsun'un her sorununa neşter vuracağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun'un her sorununa neşter vuracaklarını açıklayarak, 17 ilçenin sorunları ortak akılla tek tek çözeceklerini söyledi.

24 Temmuz 2018 Salı 13:51 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun'da çözemeyecekleri sorun olmadığını açıklarken, Samsun ve 17 ilçeye ayrım yapmadan hizmet götüreceklerini açıkladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin "Büyükşehir Belediyemiz 17 ilçemizle beraber tüm Samsunumuz içindir. Samsunumuzu 17 ilçemizle beraber değerlendiriyoruz. Her bir ilçemiz ayrı ayrı potansiyelleri bulunmaktadır. Biz bunları harekete geçireceğiz. 17 ilçemizin ortak ve ayrı problemleri var. Biz bunları çözeceğiz. Samsunumuzda yaşayan 1.300.000 insanımızı ve Samsunumuz dışındaki on binlerce insanımızı hiçbir ayırım yapmadan kucaklıyoruz.” Dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Samsunumuzun her problemine neşter vuracağız. Samsunumuzda ve gurbette yaşayan tüm hemşerilerimize ayırım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Çözemeyeceğimiz problem yoktur. Büyükşehirimizin tüm imkanları hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir. Ulaşımdan trafiğe, turizmden yatırıma, gençlikten spora, Samsunsporumuzdan amatör spor kulüplerimize, salon sporlarımızdan insanlarımızın yaygın spor yapmasına, tarımdan sanayiye, engellilerimizden üreticilerimize, kültür ve sanattan bilim ve teknolojiye kısacası her alanda büyükşehir belediyemiz olacak. Bunu yaparken hükümetimiz, valimiz, milletvekillerimiz, il başkanımız, siyasi partilerimiz, ilçe belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız, mülki idare kademelerimiz ile birlikte olacağız. İstişare edeceğiz. Güç alacağız güç vereceğiz. Bundan Samsunumuz kazançlı çıkacaktır. Sivil toplum örgütlerimiz, muhtarlarımız, sanatçılarımız, basınımız, bilim adamlarımız, bayan kardeşlerimiz, üniversitemiz, gençlerimiz, çiftçilerimiz, işçilerimiz, engellilerimiz, memurlarımız, sporcularımız, spor adamlarımız, esnaflarımız, sanayici ve iş adamlarımız kısacası toplumumuzun tüm kesimleriyle bir ve beraber olacağız. Uyum içinde çalışacağız. Bundan Samsunumuz kazançlı çıkacaktır.  Biz insanımıza hizmet etmeye odaklıyız. Samsunumuzun her alanda daha çok şahlanması, daha çok ileriye taşınması, daha çok gelişmesi, insanlarımızın mutlu ve müreffeh olması için gece  gündüz demeden ve halkımızın içinden kopmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz 17 ilçemizle beraber tüm Samsunumuz içindir. Samsunumuzu 17 ilçemizle beraber değerlendiriyoruz. Her bir ilçemiz ayrı ayrı potansiyelleri bulunmaktadır. Biz bunları harekete geçireceğiz. 17 ilçemizin ortak ve ayrı problemleri vardır. Biz bunları çözeceğiz. Samsunumuzda yaşayan 1.300.000 insanımızı ve Samsunumuz dışındaki on binlerce insanımızı hiçbir ayırım yapmadan kucaklıyoruz. Samsunumuzu Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef olan 2023’ hazırlıyoruz. ” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

cevdet

26 Temmuz 2018 Perşembe 08:47

ladik toptepe bölünmüş yolu neden yapılmıyor ladik neden hizmet alamıyor eyyyyyyyyyy başkan

vatandaş

25 Temmuz 2018 Çarşamba 20:47

Sn Başkan önce Atakum sahilini işgalcilerden kurtarsanız cennetin kapaısı açılır size işyerlerininüstü binalar hep karanlık boş yasaların işletilmediği yerde herkes kendia yasasını işletiyor üsülsüz canlı müzik olsun işletme ruhsatları olsun bizim bina altı 80-90 m2 yerler 450 şer m2 birisi çorbacıona bile imza vermedik nasıl içkili yer oluyor 2011 de mahkeme kararı var kapalı diye rapor tutupcanlı müzik ruhsatı verildi bi mt duvarı çatısı yok açıkda içenler naralar çalgılar sazlar kıyam

cevdet

25 Temmuz 2018 Çarşamba 14:09

ulaşım pahalı 2 tl olsun otobüs ve dolmuşlar otopark ücreti 1 tl olsun çevreyolu artık başlasın atkum yolu felç

Kuzey

24 Temmuz 2018 Salı 23:00

Sayın başkan birde samulas çalışanlarına el atsanız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Zaman Gazetesi protestolarına katılan 4 kişi gözaltına alındı

Samsun'da Zaman Gazetesi protestolarına katılan 4 kişi gözaltına alındı