23 Nisan 2019 Salı

ZİHNİ ŞAHİN: ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ER YADA GEÇ ALINACAK

Zihni Şahin: Şehitlerimizin intikamı er yada geç alınacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, şehit Adem Güven için düzenlenen Mevlid-i Şerif sonrası yaptığı açıklamada, "Şehitlerimizin intikamı er yada geç alınacak" dedi.

07 Eylül 2018 Cuma 15:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, şehit Adem Güven için okutulan Mevlid-i Şerif'e katılarak, “Vatan uğruna canını hiçe sayan fedakar şehitlerimizden ve gazilerimizden Allah razı olsun” dedi.


Geçtiğimiz hafta şehadet şerbetini içen Samsunlu Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven için Hastanebaşı Camii’nde okutulan Mevlid-i Şerif’e katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, memleketin müdafaasında büyük görev üstlenen güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi. 

Bugüne dek ebediyete uğurlanan şehitlerin haklarının ödenmeyeceğini vurgulayan Başkan Şahin, “Bu memleket bugünlere gelene dek binlerce vatan evladını şehit verdi. Binlerce vatandaşımızda gazi oldu. Tarihi kahramanlıklarla dolu olan ülkemizin bu günlere gelmesinde şehitlerimizin ve gazilerimizin canla başla mücadeleleri yer almaktadır. Her şehit haberinde son olsun diyoruz. Ama teröristler hiçbir zaman boş durmuyor. İnşallah devletimiz bunların sonu gelene kadar istikrarlı bir çalışma yürütecektir. Er ya da geç tüm şehitlerimizin intikamı alınacak” dedi. 

Samsun Valisi Osman Kaymak’ın da katıldığı Mevlid-i Şerif’in ardından Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven’in baba ocağına giderek ailesiyle bir araya geldi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yerel seçimde AK Parti-MHP ittifakı olacak mı! AK Parti Samsun İl Başkanı açıklama yaptı

Yerel seçimde AK Parti-MHP ittifakı olacak mı! AK Parti Samsun İl Başkanı açıklama yaptı