25 Nisan 2019 Perşembe

ZİHNİ ŞAHİN YEREL SEÇİMDE İTTİFAKIN ADAYI OLURSA SAMSUN'DA OY PATLAMASI OLUR

Zihni Şahin yerel seçimde ittifakın adayı olursa Samsun'da oy patlaması olur

Milletin sesine daima kulak veren AK Parti'de MHP'de bu yerel seçimlerde aynı 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi ittifak için yeniden kenetlendi. Samsun'da MHP'nin de, halkında AK Partililerinde ittifak adayı olarak görmek istedikleri isim Zihni Şahin'dir..

22 Kasım 2018 Perşembe 14:11 GÜNCEL

Samsun'da halkın karşılığı, gönüllerin adayı Zihni Şahin.. Sokakta simitçiye, Saathane'de çaycıya, taksiciye.. Sanayide kaportacıya, statda taraftara kime sorarsanız sorun; zihni Şahin diyor...


Halkın ve milletin partisine yaraşır bir imaj yaratmış kendine..

Tam da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il başkanları toplantılarında, Kızılcahamam kampında tarif ettiği gibi, halka dokunan, halkın içinde olan bir isim..

Samsun halkı kısa sürede sevmiş onu bağrına basmış.. Yapmacık olmamış, samimi olmuş, bizden olmuş, Samsun olmuş..

Aday gösterilmeyeceği söylentileri ise bu sevgiyi tetiklemiş, tepkilere neden olmuş.. Samsun'da bu zamana kadar yaşanmamış bir durum bu.. Halk Zihni Şahin'e sahip çıkıyor onun aday olmasını istiyor.. Kimse aday olacak diye tepki göstermiyor aksine aday gösterilmeyecek diye tepki gösteriyor.. Samsun Zihni Şahin'i istiyor, o yoksa oy da yok diyor..

Gönüllerin adayı Zihni Şahin..

Bu özellikleri ile İttifak içinde biçilmiş bir kaftan..

AK parti ve MHP'nin Samsun'da yerel seçim için ittifak yapması halinde oyları tulum yapacak isimdir zihni Şahin.. Arkasında Samsun halkı var.. Ve ilginçtir aday olması halinde oyunu Zihni Şahin için kullanacağını söyleyen CHP'liler de var..

İsterseniz bir anket yapın, sorun Zihni Şahin'i halka.. Hele ki şu günlerde bir sorun.. Anket yıkılır.. Çünkü Samsun halkı Zihni Şahin'i adeta koruma çemberine almış durumda.. Sosyal medyada onun için yazılanları okuyun, aday gösterilmeyecek diye öfkelenen vatandaşların tepkilerine bakın.. Azımsanmayacak sayıda..

Yani Samsun halkı diyorki, 'Bizim adayımız Zihni Şahin' Yani Samsun aday aramıyor.. Samsun çoktan adamını bulmuş..

Milletin sesine daima kulak veren AK Parti'de MHP'de bu yerel seçimlerde aynı 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi ittifak için yeniden kenetlendi. Hangi şehirlerde yerel seçim ittifakı yapılır bilemeyiz, ancak Samsun'da MHP'nin de, halkında AK Partililerinde ittifak adayı olarak görmek istedikleri isim Zihni Şahin'dir..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Caner yıldız

22 Kasım 2018 Perşembe 14:36

Zihni başkan %73-83 bandında oy alır, bu çok net...

Caner yıldız

22 Kasım 2018 Perşembe 14:34

ZİHNİ BAŞKAN ADAY OLURSA SAMSUN OY REKORU KIRAR

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır'ın oğlu Semih Çakır'a silahlı saldırı

Samsun'da Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır'ın oğlu Semih Çakır'a silahlı saldırı