09 Aralık 2019 Pazartesi

ZİHNİ ŞAHİN'DEN ATAKUM'A BANDIRMA VAPURU VE ATATÜRK'LÜ ATAKUM FENERİ PROJESİ

Zihni Şahin'den Atakum'a Bandırma Vapuru ve Atatürk'lü Atakum Feneri projesi

Samsun'da Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in açıkladığı Atakum Feneri projesi heyecan yarattı. İşte Zihni Şahin'in Atatürk'lü Atakum Feneri projesinin detayları..

19 Mart 2019 Salı 19:34 GÜNCEL

Samsun'da geçtiğimiz günlerde Atakum için hayata geçirilmesi planlanan projeleri açıklayan Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in Bandırma Vapuru kopseptli Atatürk ve silah arkadaşlarının heykellerinin de yer alacağı Atakum Feneri projesi dikkati çekti.


Kurtuluş mücadelesinin başladığı Samsun'da ismini Atatürk'ün Ata'sından alan Atakum ilçesinde Zihni Şahin tarafından hayata geçirilecek Atakum Feneri projesi görüntüsü ile büyüledi. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının heykellerinin yer alacağı Bandırma Vapuru konseptli Atakum Fenerinin 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmeleri ile birlikte haya geçirecekleri önemli projelerin başında geldiğini söyleyen Zihni Şahin, "Atakum Feneri, Atakum ilçemize önemli bir estetik kazandıracak. Bandırma Vapuru konseptli bu fener, Atakum ilçemizin adeta simgesi haline gelecek. Bununla birlikte Atakum ilçemizde 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı nedeni ile 1 mega, 9 dev, 19 prestij olmak üzere 100 projemizi hayata geçireceğiz. Atakum bu projelerimizin tek tek hayata geçmesi ile birlikte büyük bir cazibe merkezi haline gelecek." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her ev bir fabrika olacak kadınlar evde para kazanacak

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her ev bir fabrika olacak kadınlar evde para kazanacak